Sari la conținut
Forum Roportal
zachaoswithin

cred ca m-am indragostit...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e la moda sa te indragostesti pe net:))... ideea e ca de cand s-a despartit de mine fosta,tot vorbesc cu o fata super speciala si... nici macar nu am cuvinte sa o descriu,pe mess,ne-am povestit mai tot ce era legat de noi si cred eu ca pot spune ca e de ajuns,stiu ca conteaza sa o vad si ,,live" dar tocmai asta e ideea,nu stiu ce sa fac,daca ma vad cu ea,adica,pur si simplu mi-am pierdut increderea in mine,pentru ca,nu stiu,stiiti povestea... si... nu stiu daca si ea ma place,desi si ea bate anumite apropouri si vrea sa ne vedem dar,se poate considera ca daca am ajuns sa ne cunoasteam vorbind pe net,chiar se poate sa ne placem unul pe celalt cand o sa ne vedem???cred ca o iau razna:D... pur si simplu nu stiu ce sa fac daca o sa ma vad cu ea... sa o las p ea sa faca primul pas,sa analizez situatia si sa incerc sa-mi dau seama daca are rost sa incerc?sa ma risc pt ca nu am ce pierde?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai dc sa faca ea primul pas??si daca ai ajuns s'o cunosti bine, pe mess adica,nu vad dc nu ai face tu asta?? nu ai nimik de pierdut...poate o sa'ti placa de ea si live :yahoo: si ei la fel...cunosc cazuri si s'au placut f mult pt ca de multe ori conteaza si ce vb cu persoana respectiva..nu trebuie neaparat s'o vezi mai intai ca sa'ti placa de ea/el...;)eu zic sa incerci ca de pierdut nu ai ce pierde...poate de castigat :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit ca poate ea te asteapta pe tine sa faci primul pas? E mai sigur asa sa ramanem in anonimat, mai ales dupa o despartire....Dar asuma-ti riscul! Daca iti place de ea ca om si daca si ea te place pe tine nu vad care e problema! Da-i bataie! Nu lasa trenul sa treaca pe langa tine fara ca tu sa fii in el! Multa bafta! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e la moda sa te indragostesti pe net:))... ideea e ca de cand s-a despartit de mine fosta,tot vorbesc cu o fata super speciala si... nici macar nu am cuvinte sa o descriu,pe mess,ne-am povestit mai tot ce era legat de noi si cred eu ca pot spune ca e de ajuns,stiu ca conteaza sa o vad si ,,live" dar tocmai asta e ideea,nu stiu ce sa fac,daca ma vad cu ea,adica,pur si simplu mi-am pierdut increderea in mine,pentru ca,nu stiu,stiiti povestea... si... nu stiu daca si ea ma place,desi si ea bate anumite apropouri si vrea sa ne vedem dar,se poate considera ca daca am ajuns sa ne cunoasteam vorbind pe net,chiar se poate sa ne placem unul pe celalt cand o sa ne vedem???cred ca o iau razna:D... pur si simplu nu stiu ce sa fac daca o sa ma vad cu ea... sa o las p ea sa faca primul pas,sa analizez situatia si sa incerc sa-mi dau seama daca are rost sa incerc?sa ma risc pt ca nu am ce pierde?

Esti tanar, nu sta pe ganduri, fetelor le plac baietii hotarati, :D , preia initiativa si.....lasa timiditatea , gandeste-te ca poate ti-o ia altul inainte.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stiu cazuri in care chiar a iesit ceva frumos dintr-o intalnire de genul asta. Prietena mea cea mai buna din copilarie s-a casatorit cu un tip de pe mirc. Si sunt cum nu se poate mai bine :D Si mai stiu si altii....Totul e sa ai curaj sa faci pasul asta, adica sa te dai jos din virtual si sa infrunti realitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e la moda sa te indragostesti pe net:))... ideea e ca de cand s-a despartit de mine fosta,tot vorbesc cu o fata super speciala si... nici macar nu am cuvinte sa o descriu,pe mess,ne-am povestit mai tot ce era legat de noi si cred eu ca pot spune ca e de ajuns,stiu ca conteaza sa o vad si ,,live" dar tocmai asta e ideea,nu stiu ce sa fac,daca ma vad cu ea,adica,pur si simplu mi-am pierdut increderea in mine,pentru ca,nu stiu,stiiti povestea... si... nu stiu daca si ea ma place,desi si ea bate anumite apropouri si vrea sa ne vedem dar,se poate considera ca daca am ajuns sa ne cunoasteam vorbind pe net,chiar se poate sa ne placem unul pe celalt cand o sa ne vedem???cred ca o iau razna:D... pur si simplu nu stiu ce sa fac daca o sa ma vad cu ea... sa o las p ea sa faca primul pas,sa analizez situatia si sa incerc sa-mi dau seama daca are rost sa incerc?sa ma risc pt ca nu am ce pierde?

 

daca va placeti de pe net... fi sigur ca ea o sa te placa si in realitate (de obicei fetele reactioneaza asa)

 

NU FI TIMID ! intalneste-te cu ea si fi relaxat... comporta-te normal.. arata-i iubire.. si o sa fiti fericit.. iti zic eu ...

 

daca aceasta simpatie e deja in mintile voastre.. o sa se pastreze si in realitate..... keep that in mind... ;:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e la moda sa te indragostesti pe net:))... ideea e ca de cand s-a despartit de mine fosta,tot vorbesc cu o fata super speciala si... nici macar nu am cuvinte sa o descriu,pe mess,ne-am povestit mai tot ce era legat de noi si cred eu ca pot spune ca e de ajuns,stiu ca conteaza sa o vad si ,,live" dar tocmai asta e ideea,nu stiu ce sa fac,daca ma vad cu ea,adica,pur si simplu mi-am pierdut increderea in mine,pentru ca,nu stiu,stiiti povestea... si... nu stiu daca si ea ma place,desi si ea bate anumite apropouri si vrea sa ne vedem dar,se poate considera ca daca am ajuns sa ne cunoasteam vorbind pe net,chiar se poate sa ne placem unul pe celalt cand o sa ne vedem???cred ca o iau razna:D... pur si simplu nu stiu ce sa fac daca o sa ma vad cu ea... sa o las p ea sa faca primul pas,sa analizez situatia si sa incerc sa-mi dau seama daca are rost sa incerc?sa ma risc pt ca nu am ce pierde?

 

 

Buna:( si eu cred ca asa pot sa denumesc ce simt insa mi-e teama ..daca el nu simte nimic ? nu vreau sa il supar sau sa il ranesc ..nici eu nu ii cunosc chipul insa el ca om m-a fermecat si parca sunt intr-un vis din care nu prea imi doresc sa ma trezesc .Eu sunt mai sentimentala si imi plac cuv pompoase el e un om matur cred ca asta m-a aatras la el e sensibil il ador:( nu cred ca si-a dat seama insa vreau sa fie fericit restul nu mai conteaza .

 

Sfatul meu este sa sa lupti pt fericirea ta ...esti baiat e altfel eu nu ma vad in postura de a ii spune lui ce simt cand nu vb cu el ca mi se face dor ..poate crede ca exagerez ca sunt nebuna:( dar nu sunt nu vreau sa il sperii.Este in inima mea si acolo v-a ramane C ;).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca va placeti de pe net... fi sigur ca ea o sa te placa si in realitate (de obicei fetele reactioneaza asa)

 

NU FI TIMID ! intalneste-te cu ea si fi relaxat... comporta-te normal.. arata-i iubire.. si o sa fiti fericit.. iti zic eu ...

 

daca aceasta simpatie e deja in mintile voastre.. o sa se pastreze si in realitate..... keep that in mind... ;:o:

Aha. Si veti naviga impreuna pe undele dragostei virtuale pana la prima intalnire. De acolo veti ancora in realitate.

De obicei fetele reactioneaza asa..............cum tu nu poti concepe..............yet........... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×