Sari la conținut
Forum Roportal
razvan-dida

Pro evolution soccer 6 fan's

Postări Recomandate

Pes6 e cel mai tare simulator ce defineste fotbalul .... dar Divizia a pt Pes6 e chiar magnific ..... uitati si un site de unde putetzi copia mai multe si afla multe despre jocul acesta si patch ....download creeatiile celor mai buni makeri din romania bafta pt a avea parte de toate sectiunile urmatorului site trebuie sa va inregistrati www.fansoccerromania.createforum.us

 

Download Fetze jucatori romani ..... stadioane... echipamente..... mingi ... puse la download la dispozitia dv .

 

deci ---> www.fansoccerromania.createforum.us

 

P.S ---> Powered by PesRomania

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dap......Da eu sincer nu am acest jok (inka), si vreau sa stiu qum e grafica, gameplay-ul si realismul din acest jok comparativ cu fifa 07? Si are si comentariu pe parcursul jocului nuh? Te rog rasp...... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Winning Eleven 9 e considerat practic unanim de critici ca fiind cel mai bun joc de fotbal facut vreodata. Gameplay incredibil. Argument: n-am treaba cu fotbalul. Nu ma uit la meciuri (decat poate la cateva din campionatul mondial, de dragul showului). Iubesc baschetul, ma feresc de fotbal. Si totusi, nu joc nimic legat de baschet. Joc in schimb Winning Eleven 9, mai mult decat m-am uitat la fotbal in ultimii 5 ani, e asa misto facut :tease: Il recomand cu caldura. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×