Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

o spun cu admiratie, pentru ca au adus o importanta contributie muzicii, ca vrem sa recunoastem sau nu, dar dinozaurii astia cred ca vor muri pe scena cantand. e totusi remarcabil ca fizic mai sunt in forma pentru asemenea prestatii. am vazut mai demult pe discovery daca mai tin bine minte ca au organizat un concert pe o plaja, dar nu stiu unde , cu circa 2 mil. de spectatori, plus cei din apa sau de pe vasele din jur. nu e chiar simplu, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, fac niste concerte super :blink:

Sper sa fie la fel si cel de pe 17 iulie.

;) :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-au cantat Angie :o:

 

In rest, numa'de bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost un show de show, cum nu cred să mai văd...."băieţii" au fost de nota 10 şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Superb concert...nu inteleg cum pot oamenii aia sa faca ce au facut la 63 si 60 de ani.Pe mine ma dor spatele si mainile doar pt ca am stat non stop in picioare si am aplaudat si sunt muult mai tanar ca ei.

Mick a facut spectacol pe scena, iar Keith canta cu tigara in gura.

Si mie mi-a placut de Fisher, are o voce extraordinara.

Oricum, nimeni de acolo nu a stat jos cand au cantat Satisfaction...super melodie...

Era un banner acolo pe care scria Ronnie I love you...

In afara de faptul ca nu au cantat Angie si Beast of Burden, 2 din preferatele mele, totul a fost superb...

Aaaa, dar m-au enervat rau organizatorii ca nu ne-au lasat cu apa in stadion...a trebuit sa stau vreo 30min la cozile alea...o sa pun si niste poze dupa ce le descarc din aparat...:lol: :o: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da...o atmosfera incredibila...imi mai ramasese o jumatate de pahar de apa si cand au inceput sa cante am pus-o la picioare...cam dupa o ora apa era calda rau...cam 50000 de oameni aplaudau frenetic.oricum la rolling stones m-as duce de cate ori as avea ocazia...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca o sa mai am...oricum la varsta lor nu cred ca or sa mai aiba multe concerte...maxim 5-6 ani sa mai cante...:P...dar nu se stie...la energia lor poate si mai mult....:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×