Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un prieten bun de-al meu face tatuaje.

Parerea lui profesionala este ca: "Dupa ce iti faci 1 tatuaj, la sigur ti-l vei dori si pe al doilea in scurt timp"

Este o idee demonstrata in timp.

Mie ele imi plac. Unele se privesc chiar frumos :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu animalele sunt tatuate cu fierul rosu pentru a fi recunoscute omul ...?!pentru a iesi in evidenta ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un prieten bun de-al meu face tatuaje.

Parerea lui profesionala este ca: "Dupa ce iti faci 1 tatuaj, la sigur ti-l vei dori si pe al doilea in scurt timp"

Este o idee demonstrata in timp.

Mie ele imi plac. Unele se privesc chiar frumos :roll:

 

ai dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate am o viziune a lucrurilor depasita,dar consider ca un tatuaj la varsta de 60 de ani te va transpune intr-o imagine nu tocmai buna.Din punctul meu de vedere tatuajele se preteaza la tinerete,odata cu trecerea timpului nu mai iesi in evidenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate am o viziune a lucrurilor depasita,dar consider ca un tatuaj la varsta de 60 de ani te va transpune intr-o imagine nu tocmai buna.Din punctul meu de vedere tatuajele se preteaza la tinerete,odata cu trecerea timpului nu mai iesi in evidenta.

 

si cu asta sunt de accord :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca un tatuaj bine ales dupa personalitatea fiecaruia si aplicat intr-un loc cat mai putin vizibil si cu bun gust e cea mai

buna varianta, nu???eu chiar vreau sa-mi fac unul...care va pricepeti si aveti mai multe informatii dati-mi si mie locatii, preturi :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un piercing si vara de obicei apelez la tatuajele cu henna.Daca ma plicitsesc de piercing il dau jos si gaura se va astupa,tatuajul cu henna tine putin,insa daca mi-as face un tatuaj definitiv si m-as plictisi de el atunci ar trebui sa ma operez ca sa dispara.O cunostinta de a mea s-a operat si nu a fost tocmai placut..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×