Sari la conținut
Forum Roportal
mirceaceone

Pareri competente despre Seat Cordoba, Toyota Corolla si Skoda Tour

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Seat Cordoba, Toyota Corolla si Skoda Tour, motoare de 1.4 l benzina. Toate sunt cam la aceleasi preturi.

Pe care credeti ca ar trebui sa o achizitionez?

Dotarile avute in calcul sunt cele standard, fara a plati in plus pe optionale - la toate masinile

Seat? ce defecte apar mai frecvent?

astept?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toyota este de departe cea mai buna si are raportul pret/calitate cel mai mic adica ai o calitate de invidiat la un pret care o reflecta. Sa nu mai vorbim de fiabilitate care este de nota 10 cu +.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma bag la toyota si skoda, ca nu cunosc. La Seat pot sa iti spun cate ceva, ca am doua. Nu am Cordoba, dar ambele sunt luate de mai bine de un an si nu am probleme. Pana acum, nici un defect, in afara de amortizoare la Ibiza ca am dat-o eu in toate gropile :stars: La momentul la care le-am luat, m-a incantat faptul ca au multe dotari in varianta standard (au avut chiar tot ce mi-a trebuit), raportul foarte bun calitate / pret si faptul ca au motoare de VW. Nu stiu cum e cu consumul, sincer. Leonul, cel putin penultimul model, e destul de usturator (cam 11 -12 in oras).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai buna Toyota Logan :)

 

Pardon, am vrut sa spun Toyota. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Seat Cordoba, Toyota Corolla si Skoda Tour, motoare de 1.4 l benzina. Toate sunt cam la aceleasi preturi.

Pe care credeti ca ar trebui sa o achizitionez?

Dotarile avute in calcul sunt cele standard, fara a plati in plus pe optionale - la toate masinile

Seat? ce defecte apar mai frecvent?

astept?

 

Ma surprinde sa aud ca preturile sunt comparabile ...dar daca asa stau lucrurile chiar nu e nici o alegere de facut : Toyota ! - daca vrei sa aflii ce inseamna 'trouble free motoring', ia Toyota

 

P.S. Am avut cinci Corolle in familie - asa ca stiu cate ceva despre ele

 

Pe locul doi :Skoda

 

:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×