Sari la conținut
Forum Roportal
zzzxxx

Iepurasul

Postări Recomandate

tu ... faci cum vrei

 

noi doar iti spunem :blink:

 

tu faci ce vrei

 

dar lovind in noi nu te astepta sa primesti altceva decat ceea ce dai

 

si nici singura nelafel cu noi de pe pamant nu esti, doar ca faci din asta mare poveste

 

 

revino pe pamant, esti ca noi toti :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reincarnarea ..da da ... sigur... si iepurasul incar...pardon, imblanarea cui e? :pardon:

 

...viseaza si lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-ti va parea nmult mai frumoasa un colt de paradis. ... viseaaaaaaaaaaaaaza

 

asa canta Bordo :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun, vrei sa zici ca a stat cateva luni acolo pe mormant fara a-l lua cineva, decat nepoata ta, nu? dar unde e paranormalu'?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
reincarnarea ..da da ... sigur... si iepurasul incar...pardon, imblanarea cui e? :pardon:

 

...viseaza si lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-ti va parea nmult mai frumoasa un colt de paradis. ... viseaaaaaaaaaaaaaza

 

asa canta Bordo :blink:

 

Ei da, numai acum ai dovedit ce sincere ti-s sfaturile. Cum imi ceri sa fiu o fatarnica asa cum esti tu? Acum ai dovedit-o! Chiar nu esti constienta ca pici in ridicol? Ce-ai fi vrut? Sa cad pe spate citindu-ti baiguielile fatarnice? Si pentru ca nu am facut-o ai aratat de fapt ce si cine esti! Bravos! Astia-s oamenii de care avem nevoie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun, vrei sa zici ca a stat cateva luni acolo pe mormant fara a-l lua cineva, decat nepoata ta, nu? dar unde e paranormalu'?

 

Unde am spus eu ceva de paranormal? Poate as vrea o expicatie, daca exista, ori e doar o simpla intamplare. Asta era idea si cred ca e foarte simplu de priceput pentru o minte curata, sanatoasa. Ei, da! Felicitari! Uite ca mai exista prin jur si oameni care judeca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai postat la paranormal ...

 

trebea sa mergi la coltul vesel sau trist daca asa o consideri...

 

deci... cine sunt eu, silverstar ?:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde am spus eu ceva de paranormal? Poate as vrea o expicatie, daca exista, ori e doar o simpla intamplare. Asta era idea si cred ca e foarte simplu de priceput pentru o minte curata, sanatoasa. Ei, da! Felicitari! Uite ca mai exista prin jur si oameni care judeca.

 

in viata nimic nu e intamplator...doar ca semnificatia anumitor evenimente ne depaseste si preferam sa o luam ca simpla intamplare sau coincidenta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau o simpla benefica fapta sa o transformam in poveste SF sau paranormala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×