Sari la conținut
Forum Roportal
zzzxxx

Iepurasul

Postări Recomandate

Anul trecut, in noaptea de Inviere, am pus pe mormantul mamei mele un iepuras de plus. Ca anul acesta, tot in noaptea de Inviere, nepoata mea sa-mi povesteasca urmatoarele: in iulie 2006, cand a venit din Italia acasa pentru un timp si a mers la mormantul bunicii, deci a mamei mele, a gasit iepurasul pe care l-a luat pentru ca era frumos si i-a placut. Numai acasa, de la fratele meu, a aflat ca iepurasul fusese pus de mine in noaptea de Inviere, 22 - 23 apr.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun...si care-i schema? Ce daca a luat iepurasul? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun...si care-i schema? Ce daca a luat iepurasul? :blink:

Adica nimic..gandea cu voce tare si el .. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica nimic..gandea cu voce tare si el .. :pardon:

:blink: Pai vreau sa stiu si io care e faza cu Iepurasul de plus,cu mormantul,cu fetita care a luat iepurasul,si care e ideea,pentru a o putea dezbate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niciuna ..e ceva asa ..ca sa intors in familie iepurasul ,cam asa ar veni . :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar mi-am gasit niste parteneri de discutie "extraordinari." Mai bine jucam bambilici decat sa pierd timp scriind pe aici. Cred ca va lipseste bucata de creier tocmai cu procentul acela minim care cica judeca. Multumesc pentru nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-adevar mi-am gasit niste parteneri de discutie "extraordinari." Mai bine jucam bambilici decat sa pierd timp scriind pe aici. Cred ca va lipseste bucata de creier tocmai cu procentul acela minim care cica judeca. Multumesc pentru nimic.

 

silvestar ... eu stiu ca din durere te refugiezi in vise si imaginatie ... dar nu e bine, ai viata ca s-o traiesti in realitate nu in vise si inchipuiri

 

paranormalele exista dar deasemeni putem face ceva paranormal din orice gest al unui om...

 

so, pay attention, nimeni nu-ti vrea raul, doar sa te trezesti si sa te bucuri de viata :pardon:

 

nu mai lovi in ceilalti doar pt ca pe tine te doare

 

nu esti singurul om de pe lume care sufera sau apierdut una alta in viata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
silvestar ... eu stiu ca din durere te refugiezi in vise si imaginatie ... dar nu e bine, ai viata ca s-o traiesti in realitate nu in vise si inchipuiri

 

paranormalele exista dar deasemeni putem face ceva paranormal din orice gest al unui om...

 

so, pay attention, nimeni nu-ti vrea raul, doar sa te trezesti si sa te bucuri de viata :pardon:

 

nu mai lovi in ceilalti doar pt ca pe tine te doare

 

nu esti singurul om de pe lume care sufera sau apierdut una alta in viata...

 

Multumesc pentru sfaturi, dar ofera-le cui ti le cere! Eu nu ti-am cerut nimic si nici nu voi cere cuiva ceva. Cu atat mai pitin voi primi ceva cand acel ceva se incearca a-mi fi bagat pe gat cu forta.

 

"Ei rad de mine pentru ca nu sunt ca ei, eu rad de ei pentru ca toti sunt la fel." AN

Editat de silverstar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×