Sari la conținut
Forum Roportal
AnaKonD

Functii windows in C++

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As fi vrut sa fac eu acest tutorial care mi se pare f folositor pentru viitorii programatori care vor sa interactioneze putin cu so'ul windows doar ca...abia sunt intr'a 9a :tease: :yahoo: si deci aceasta tema ma depaseste.Totusi vreau sa invat si de aceea va rog pe voi sa'mi explicati cate ceva sau sa'mi aratati un tutorial.Mc anticipat (in caz ca se arata cineva interesat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ceva:

"As fi vrut sa fac eu acest tutorial" si "deci aceasta tema ma depaseste.Totusi vreau sa invat si de aceea va rog pe voi sa'mi explicati cate ceva sau sa'mi aratati un tutorial".

 

referitor la ce vrei tu trage cu ochiul pe aici:

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic26099.html

 

ceea ce vrei tu se cheama WINAPI si MFC.

 

ma inclin,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M'am exprimat eu gresit sry.Ideea este ca mai stiu cate ceva despre aceasta biblioteca si am facut si folosit cateva programe facute cu ajutorul ei dar nu ma pricep sa explic + ca am destule lacune :flowers:.mc de indicatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici o problema, pune jos ce stii, si vedem ce se poate modifica sau nu. iar pe parcurs ce acumulezi cunostinte o modifici, maresti. libraria de care zici e cumva windows.h?

 

ps: daca tot vrei sa devii programator, lasa balta limbajul IRC :pardon: . e o arie tehnica care asa ar trebui sa ramana

 

ma inclin,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apuca-te de treaba, si sa vedem ce iese. cand e gata un moderator o sa il bage acolo la Important: c/c++ incepatori si avansati

 

toate cele bune,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×