Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
clbox88

BoXE Logitech Z-2300, Mare PRoblema !

Rate this topic

Recommended Posts

Fratilor am si Eu o Problema Destul de Mare ..... Daca puteti da un sfat .. sau sa ma ajutati in vreun fel :D .... Deci, Detin Un SIstem Logitech Z-2300 (de cativa anishori buni) http://www.torent.ro/search/z_2300.html Si De Ce Sa NU Recunosc K Mai De Curand Iam DAt La Maxim ToT:D(amplificare de bass de pe tubu de bass maxim si asta vreo 8 Ore Cam Asa :| ) (eq din winamp avea un pic ridicate inaltele, mare prostie cnd dai la maxim ... mai ales pe sistemul asta.... !!! Mda Stiu AM Facuto De Oaie !!! Sa VeDem Ce E De Facut ...Aici INterveniti VOi Cu Pareri, SUgestii ORICE >:P< ----------- Asa,, Stati k NU Vam SPus Ce Anume Am Patit Dupa ce a fost la maxim 8 ore :| .... basu mi se pare in regula ... sau cel putin fidelitate ok la vol mediu) ---- satelitul de Dreapta, nu ma deranjeaza la ureche :D INCA Are FIdelitate la Volum Mediu - Dar Cel De Stanga pe Bass Baga O Vibratie Dubioasa si uratta:(( (Am Descoperit Asta pe Mel ::: Dj Adrian Eftimie - Where you are free to love.mp3 ::: -> Partea CNd Face uratt asa se gaseste in piesa chiar in primele 20 sec (dupa nu mai face chiar asa ) dar tot deranjeza (fidelitate slaba la acel satelit strica sunetul per total sistem :|) --------- Akum Vine Parte Mai Nasoala >> 0 GARANTIE << !!!! ---- >> Eu M-am Gandit deja la cateva solutii ...dar nush ce sa zic' dativa si voi cu parerea ::: 1). As putea sa merg cu satelitul la un service de boxe audio si vede ala c face acolo /// 2). as putea sa inlocuiesc ambii sateliti cu alte boxe (e aici e buna ideea dar as avea nevoie de ajutor) -- am inteles k sistemul are ampl dubla sau asa ceva... adk sateliti scot jumate cat scoate amplificarea deci una peste alta ar rezista si la niste boxe puse in loc de sateliti ???!! ->>> Asta chiar mar interesa.... mias face niste boxe la comanda...cat dau pe ele... 2 3 milioane .... sa le bag in loc de sateliti ... dar suporta amplificare de pe tUBu de BasS ?? (multi miau zis k da... chiar si unii de la service autorizat) voi ce ziceti ?!! EU Zic K Ar Trebui Sa Suporte(alte boxe in loc de sateliti - cam pe la aceeasi putere - cica sateliti mei sunt de 2x40W:P) AKum Na.... NU's Expert Asa k :lol:$ Dar ZIceti Voi E Buna Ideea ? ? Sau Ce E De Facut !!!??!! PS: am vazut intrun forum cum k unu a facut ce vreau eo sa fac... a pus boxe de commbina sau asa ceva pe sistem si cica ii merge!! ......Sper Sami Raspundeti ASAP!!! ... Va MUltumesc Anticipat !!