Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu, n-a avut nicio treaba, zgomotele o intriga doar. Cu foehnul, de exemplu, se cearta si incearca sa muste din el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut animale de când mă stiu, dar le.am dresat sa nu îmi distrugă casa. Asta nu înseamnă că nu le.am iubit si considerat o parte din familie, dar o limita exista si la mine trebuie respectată. Da, sunt lucruri materiale și se pot înlocui, dar cine cacat isi permite sa schimbe mobila la 3 ani pt ca nu invata animalul ce e voie sau nu? Eu nu am bani pt asa ceva. La fel si cu copiii, au nevoie de reguli si trebuiesc sa stie ce e ok si nu. La mine e cu reguli si funcționează pentru toti.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am facut mari. Desigur, prostiile pe care le facem s-au inmultit. Nu le mai stim numarul. A inceput sa-i semene cainelui despre care povestea candva Olga. M-a calit, daca ii fac fata ei, cred ca orice alta situatie stresanta mi se va parea de acum un mare fas.

post-317704-0-20597400-1453579176_thumb.jpg

post-317704-0-41540400-1453579187_thumb.jpg

post-317704-0-23292700-1453579197_thumb.jpg

post-317704-0-99218900-1453579206_thumb.jpg

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii priesc supele si tocanitele. Boabe nu vrea sa manance. Si daca nu-i satula, roade tot ce prinde si e agitata rau.


Cred ca se observa una dintre operele ei la scaunul sub care e in prima poza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu ce n-oi fi incercat! Orice e mai interesant pt. ea decat tot ce ar trebui sa o intereseze. I-am luat si oase din alea speciale, i-am luat recompense, are si jucarie din aia pt. gingii si minge, dar jucariile ei preferate sunt o bentita de par, o pereche de chiloti de-ai aluia mic. pe care a sutit-o, tocurile usilor, perdelele, papucii, hainele. Si noi. Suntem toti impopistrati de muscaturi si zgarieturi, de zici ca ne-am razboit cu o armata de mate. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×