Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna tuturor,

 

As dori daca se poate sa imi recomandati cateva canise de unde as putea sa imi iau si eu un schnautzer, marimea care m-am interesa ar fi cea de tip pitic, pentru ca stau la bloc si celelalte 2 mi se par cam mari. M-am uitat unde am stiut..pe olx si pe publi24 dar nu m-as increde in ce scrie acolo.
Multumesc frumos! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caini-si-pisici-1-770x515.jpg

O cățelușă nu a avut probleme în a adopta doi pui de pisică abandonați și găsiți de stăpâna ei! - Animal Zoo

"Instinctul de mamă al unei cățelușe a dus la un eveniment cu totul remarcabil! Faptele s-au petrecut în New York, atunci când o femeie pe nume Asa, a decis să salveze mai multe animale abandonate. Astfel, cățelușa Kona, are grijă de pisoii Chester și Blair de când aceștia aveau 10-12 săptămâni. Potrivit stăpânei celor trei, Asa, Kona și-a luat în serios rolul de mamă încă din primele zile când puii de pisică au ajuns în apartamentul lor, după ce au fost găsiți la gunoi, în decembrie 2020."

 

*Eu am pus o pisicuta de jucarie din carpa in fata pisicii si atat l-a dadacit pana s-a rupt toata jucaria.  Il lingea si-l punea sa doarma in cutia pregatita pentru ea, am ramas mirata ca n-am stiut multe despre pisici, dar am invatat foarte multe pana a trait.  Cat de adorabili sint pe poza!!!  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zuckerberg, confruntat cu o explozie de antisemitism. Totul a început de la o fotografie a câinelui său

Zuckerberg, confruntat cu o explozie de antisemitism. Totul a început de la o fotografie a câinelui său – Evenimentul Zilei (evz.ro)

"Mark Zuckerberg a postat pe Facebook o fotografie a animalului de companie al familiei sale – un câine ciobănesc maghiar pe nume Beast – purtând yarmulke (kippa) și șalul de rugăciune evreiesc numit talitt."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×