Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

opa, deja gusta din mobila? sa incerci sa-l dezveti cat e mic, altfel nu-l mai scapi de obiceiul asta, te asigur de treaba asta!

 

cat e inca mic trebuie dezvatat de orice obicei prost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata ... mai degraba invatam noi obiceiurile ei, decat sa avem vreo sansa sa o educam. Insa cu trecerea timpului, cred ca se va cuminti. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica o sa rozi si tu cot la cot cu catelul mobila???  


"Din caine slanina nu se face"  zine o vorba veche, dar nu necesar la slanina se refera ci la naravurile cainilor ca ei nu se schimba cu usurinta pana vad stapanul slab!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na, o sa zici ca-s nebuna, dar eu nu ma consider stapana ei, pt. mine e ca un copil. Eu sper sa nu dau in patima rosului, am eu dintii buni, dar nici chiar asa. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceste animalute dragalse de companie care fac viata atit de usoara si zambete mari cu fatza senina, ei te stapanesc ... n-au nevoie se sa le spui ce au voie de facut, doar de acceptat ce au facut deja!!!   Rolurile de stapan-pet se schimba foarte repede daca nu-ti pui piciorul in prag din timp.  

Sint scoli de obedienta unde le preda lectiile si au de invatat repede, nu doare si nu costa cat un set de living.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×