Sari la conținut
Forum Roportal
zzzxxx

Premonitie

Postări Recomandate

OK, silverstar.

 

Am mai citit si pe alt forum unde postezi despre aceste premonitii. Vad ca esti foarte intrigata de ele. Cine crezi ca ti le transmite, si de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK, silverstar.

 

Am mai citit si pe alt forum unde postezi despre aceste premonitii. Vad ca esti foarte intrigata de ele. Cine crezi ca ti le transmite, si de ce.

poate tu te faci inteles si nu o sa te puna "la colt" :jester:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am uitat ca aici sunt doua persoane diabolice cu care nu pot discuta omeneste.

DACA VA TINETI DE MINE CU ATATA INSISTENTA, GATA! NU MAI POSTEZ PE ACEST FORUM. N-AM VRUT SA VA SPUN, DAR MI-E SILA DE VOI.

asteptam raspunsul asta... :jester: dar noi te iubim...nu stiu cine e a doua persoana dar in ce ma priveste sa ai numai iubire.... si asa cum pina acum am vorbit sincer asa vorbesc si acum..... :think:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:jester:

 

Imi pare rau ca iti provoc sila Silverstar. Doar voiam sa discutam. De aceea suntem pe un forum. Sa (ne) spunem pareri. Am vazut ca ai evitat sa raspunzi din prima. Credeam ca vei da un raspuns elaborat. Poate nu de la tine, poate tot ... un raspuns premonitie. Venit pe aceleasi cai. Dar la acest raspuns chiar nu ma asteptam.

 

Cat despre premonitia ta, pot sa iti arat alta identica (chiar cu mai multe detalii), pe un alt forum, facuta in februarie. Cat despre demoni ... imi doresc din tot sufletul sa nu crezi ceea ce ai scris. Un lucru e bun, ca ai editat. Asta inseamna ca nu crezi ceea ce ai scris. Eu inca astept raspunsul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multe persoane au premonitii... dar nu toate se poate spune ca sunt adevarate. eu visez cateodata lucruri care se intampla...dar sunt niste lucruri minore, care nu afecteaza persoanele din jur, si eu nu le pot numi premonitii .:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multe persoane au premonitii... dar nu toate se poate spune ca sunt adevarate. eu visez cateodata lucruri care se intampla...dar sunt niste lucruri minore, care nu afecteaza persoanele din jur, si eu nu le pot numi premonitii .:yahoo:

 

Cristina, Ma deranjeaza foarte mult aceste doua persoane, Fluturel - el/ea habar nu am cine e cu care am avut mai multe discutii nu tocmai civilizate, l/am evitat cat am putut, dar vad ca, de cate ori apar, trebuie sa ma atentioneze ca exista... Iar Ascultatoarea, the listener, ma sufoca cu iubirea ei perfida pe care mi-o tot ofera fara sa i-o cer, fara sa am nevoie. Cu sila mi-o ofera ori, cand nu-ti place o mancare, ti se face rau.

 

Despre premonitii. Nu am fost dintotdeauna asa. Dupa un mare necaz, am inceput sa am anumite semne sau imagini/informatii ca si cum ar fi in cap dintotdeauna si numai ce a trebuit sa mi le amintesc. Nu sunt profet, nu sunt ghicitoare, de fapt nu cred in nici un fel de ghicit, pur si simplu "stiu..."

Asa a fost in martie cu o saptamana inainte de inundatii, asa a fost si vineri cand, in drum spre casa de la scoala, dintr-o data am "vazut" sange si mi-au venit in cap cuvintele puse pe un forum care nu are nici o legatura cu ceea ce se discuta aici, dar aduse aici prin copy/paste cu data cand au fost postate si adresa forumului. Am mai spus si repet, nu am nici un interes sa mint, sa spun povesti pentru ca nu urmaresc nimic, bani sau alte avantaje. Nu ma stie, nu ma cunoaste nimeni, nu mi se da premiu etc. Pur si simplu, eu caut niste explicatii si-am intrebat de mai multe ori daca sun hipnoza ar fi posibil sa spun/sa stiu locul, data, ora cand urmeaza sa se produca o catastrofa. Dimineata cand am auzit de cutremurul de 8 grade nu m-am mirat, stiam ca va fi ceva, dar nu stiam unde si cand. Inca nu am vazut imagini la TV, am inteles ca echipele de interventie inca nu au ajuns la locul dezastrului. Asta e... Mai multe, daca te intereseaza, intreaba-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cristina, Ma deranjeaza foarte mult aceste doua persoane, Fluturel - el/ea habar nu am cine e cu care am avut mai multe discutii nu tocmai civilizate, l/am evitat cat am putut, dar vad ca, de cate ori apar, trebuie sa ma atentioneze ca exista... Iar Ascultatoarea, the listener, ma sufoca cu iubirea ei perfida pe care mi-o tot ofera fara sa i-o cer, fara sa am nevoie. Cu sila mi-o ofera ori, cand nu-ti place o mancare, ti se face rau.

 

Despre premonitii. Nu am fost dintotdeauna asa. Dupa un mare necaz, am inceput sa am anumite semne sau imagini/informatii ca si cum ar fi in cap dintotdeauna si numai ce a trebuit sa mi le amintesc. Nu sunt profet, nu sunt ghicitoare, de fapt nu cred in nici un fel de ghicit, pur si simplu "stiu..."

(..) Inca nu am vazut imagini la TV, am inteles ca echipele de interventie inca nu au ajuns la locul dezastrului. Asta e... Mai multe, daca te intereseaza, intreaba-ma.

 

 

eu iti dau dreptate, pentru ca am vazut pe mai multe forumuri ca unii membrii de aici te iau peste picior. Primele postar ale tare pe care le`am citit au fost acelea cu poeziile si mi-au placut foarte mult si sa stii cu toate ca nu te cunosc, eu respect lumea care da dovada de cultura si bun simt.

intrebari nu as avea, dar daca mai ai premonitii sa le postezi, pentru ca sunt interesata de subiectul acesta . :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×