Sari la conținut
Forum Roportal
Nelinistita

Sentimentul de vinovatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

''andulina'' se va recasatori,dar nelinistita nu.sa nu i-mi cereti sa va explic de unde stiu...doar stiu.

restul este filozofie ieftina.pa.

Cata profunzime in profetia ta . De unde sti tu ca Nelinistita nu va intalni pe cineva bun ,tandru si frumos ,care sa o ocroteasca si sa o faca sa se simta speciala numai pentru el.Sa se simta ocrotita si iubita ,si sa ii daruiasca cele mai frumoase clipe din viata lui.

Inchipuie-ti ca Nelinistita este o femeie in floarea varstei ,probabil undeva la 35 de ani cand viata este cea mai frumoasa ,cand sti ce vrei de la viata cu adevarat ,cand simti cu adevarat ca poti reusi orice iti propui si nimic nu iti sta in cale .Asa este Nelinistita acum, si findca este o femeie putetrnica si inteligenta findca se vede din felul ei de a scrie ..va reusi in tot ce a ce isi propune .

Succes fetelor ,si traiti-va viata la maxim ,nu va uitati in urma . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

flowers.jpg

 

Incerc sa va ofer flori ( nu stiu daca reusesc) si o promisiune. Nu stiu daca imi voi gasi perechea dar nu voi inceta sa incerc sa fiu fericita in fiecare zi.

 

Decat sa traiesti in minciuna tot restul vietii, mai bine o zi in furtuna!

 

Minciuna - ma refer la o casnicie fara iubire!

Nu va avea nimeni de castigat: nici copii, nici tu si nici sotul!

Veti irosi timpul, iar timpul... este f.f.f pretios!

 

Multa bafta si IUBIRE!

:P :crazy: :lol2:

 

 

Exact asta am simti - si am stiut ca indiferent de orice fel de precepte - nu pot merge mai departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incerc sa va ofer flori ( nu stiu daca reusesc) si o promisiune. Nu stiu daca imi voi gasi perechea dar nu voi inceta sa incerc sa fiu fericita in fiecare zi.

1. sunt superbe :P

2. incepi sa gandesti optimist :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
flowers.jpg

 

Incerc sa va ofer flori ( nu stiu daca reusesc) si o promisiune. Nu stiu daca imi voi gasi perechea dar nu voi inceta sa incerc sa fiu fericita in fiecare zi.

Exact asta am simti - si am stiut ca indiferent de orice fel de precepte - nu pot merge mai departe.

Fi sigura ca o vei gasi ,poate chiar mai repede decat crezi tu .Esti o femeie minunata ,ambitioasa si care stie ce vrea de la viata .Asadar nu ai cum sa nu ti-se indeplineasca visele . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Banuiesc ca sti ca dragoste cu sila nu se poate..Fa-l sa inteleaga zicala, altfel tu iti vei manca ani buni din viata ta. Iar pentru copii sa nu te simti vinovata, caci ei cu timpul te vor intelege si vor fi mai fericiti daca te stiu si pe tine fericita, depinde cati ani au acum pentru a percepe despartirea voastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×