Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

cine imi poate spune si mie care ar fi taxele de aeroport? difera de destinatii sau dak nu sa imi spuneti si mie dak aveti idee cam cat sunt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca iti rezervi un bilet de avion prin internet ti se va spune automat cat sunt taxele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Taxele de aeroport depind de la destinatie la destinatie, de la aeroport la aeroport,,,in special aceasta informatie o primesti la o agentie de turism..scrie-mi pe adresa gynette24@yahoo.com ce oferta te intereseaza si iti comunic un tarif cu taxe incluse,,:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

taxele de aeroport difera de la un aeroport la altul si de la o destinatie la alta,,de preferat a se verifica la companie sau la o agentie de turism un tarif cu tot cu taxe deoarece de multe ori sunt persoane care vad o oferta fara taxe de 112 euro dau ca exemplu acum,,,si afli ca taxele sunt 50 euro,,,si tu iti faci un calcul total de 162 euro dar numai cand apar ofertele ai tariful de baza mic,,daca se ocupa locurile tariful de baza de 112 euro se modifica adica e mai mult,,de aceea doar la compania aeriana sau la o agentie de turism poti primi un raspuns clar de tarif cu taxe...pentru mai multe informatii si oferte ma puteti contacta pe mail office@ariasturism.ro sau id de mesg gina_ariasturism sau gynette24.O seara superrrrr frumoasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×