Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, clar...de ce nu o iei si pe ea pe Forum...chiar sa fiti o mare familie ! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca suntem la Discutii Diverse da' noi o dam in diverse mai ceva ca Brigada Diverse...era o simpla gluma vis-a-vis de faptu` ca sunt foarte multi bucuresteni de prin zona Titan si yo sunt din Iancului...ai zis ca nu ti-ai facut nici o parere despre mine inca, atunci treci peste momentul asta publicitar...noi sa fim sanatosi....

 

io's din pantelimon...iote unul care imi stie cartierul :)

nu va les pana nu va scot fumurile din cap :good:

 

si ca sa fiu ontopic: am o matusa in crangasi. se pune?

crangasi...prietenii stiu ca imi place sa tec pe acolo de obicei pe la sfarsit de saptamana..da acu e vara..astept sa inceapa uefa :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai zis ca nu ti-ai facut nici o parere despre mine inca, atunci treci peste momentul asta publicitar...noi sa fim sanatosi....

 

O, ba poate ca mi-am facut si nu e dintre cele mai placute.. ce zici de asta? :D

 

Dragonas, stai linistita, nu ne certam. Eu nu obisnuiesc sa ma cert pe forum. :blink:

 

On: Multi bucuresteni...cand ne intalnim toti la un suc? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O, ba poate ca mi-am facut si nu e dintre cele mai placute.. ce zici de asta? :D

 

:jester: nu am destule cuvinte sa-mi exprim nebunia de sentimente rancede care ma petrec in momentu' asta...hmm, ce pot sa mai adaug este doar ca senilitatea este singuru' lucru pe care nu poti sa-l mai impresionezi... :blink: iti respect parerea cu toata constiinta, asa putina cum o fi ea...Word to my people from Titan !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
alo, fratilor. sonorul mai incet la intepaturi ca nu imi mai aud eu muzica. a treia oara nu mai zic.

 

dar nu cred ca sunt intepaturile sunt atat de grave incat sa provoace vreo durere neaparat...domnisoara si-a expus parerea despre mine si yo parerea despre parerea ei...pana si asta e interzis? hmm...oki, pai daca totu` e pe pace p-aici...ori e pe igoranta si falsitate ori nu o sa mai rezistati mult...yo-am tot respectu ptr heidy...are o problema...si si-a expus-o...in fine...u're the big roller !

Editat de Malkav

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stiu un cantec cu bucuresti..La margine de Bucuresti,mananci rahat ca e Ploiesti! :focus: :ro:

 

Ha, ha, hi!!

 

Militari. In sfarsit!!! Mai e cineva?

In orice oras merg imi imagienz cum ar fi sa traiesc ine l, ce casa mi-as face, cum m-as acomoda. N-an intalnit un oras in care sa spun ca nu pot locui acolo. Doar de Bucuresti vreau mereu sa fug.

 

Qusay

 

On: Multi bucuresteni...cand ne intalnim toti la un suc? :)

 

O idee excelenta, cine o sa indrazneasca sa o puna in aplicare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am nascut in Bucuresti intr-o aripa bombardata a Spitalului Coltea in octombrie 1945.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×