Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ps: Ce-i ma in Titan acolo? E ieftina conectarea? M-ati rupt la psihic...Titan,Titan,Titan...da` Iancului frate?! un hObor ceva? :good:

 

Auzi, dragule, arata-ne inteligenta, nu toate mistourile ieftine. Sau mai mult de atat nu poti? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auzi, dragule, arata-ne inteligenta, nu toate mistourile ieftine. Sau mai mult de atat nu poti? :good:

 

 

hm, nu stiu de ce imi sopteste mie cineva ca a fost o remarca uracioasa la adresa unei simple glume...nu cred ca e indicat sa incepem asa...mistourile ieftine au in spate o nebunie acuta...ptr ca "mai mult nu se poate"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hm, nu stiu de ce imi sopteste mie cineva ca a fost o remarca uracioasa la adresa unei simple glume...nu cred ca e indicat sa incepem asa...mistourile ieftine au in spate o nebunie acuta...ptr ca "mai mult nu se poate"...

 

Pai nu m-am simtit ofensata, stai linistit, nu stau la titan, dar in apropiere. :)

 

Sau tu crezi ca stau pe langa titan ca era conectarea mai ieftina ca in alta parte? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca suntem la Discutii Diverse da' noi o dam in diverse mai ceva ca Brigada Diverse...era o simpla gluma vis-a-vis de faptu` ca sunt foarte multi bucuresteni de prin zona Titan si yo sunt din Iancului...ai zis ca nu ti-ai facut nici o parere despre mine inca, atunci treci peste momentul asta publicitar...noi sa fim sanatosi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spuse dragonitza cu narile fumegande...Nici macar nu esti din Bucuresti...ce te bagi? Noi astia de-aici avem fumuri si harfe...ne leeesi?! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×