Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt bucuresteanca,dar nu prea ma mandresc cu asta caci capitala unei tari ce se vrea a fi europene nu arata prea bine (sa fim mai blanzi si sa nu folosim cuvinte grele).Si culmea mai stau si intr-un cartier rau faimat:Salajan,care e destul de sigur,ma rog in limitele bunului simt,caci ce iti mai ofera deplina siguranta la noi in tara!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Bucuresti si nu pot schimba asta chiar daca mi-ar parea rau sau nu.Mi-ar fi placut sa fiu de la munte pentru ca acolo imi place cel mai mult chiar daca viata e mai grea avand in vedere ca e mai frig,mai dificil sa-ti faci proviziile.Aerul de munte,apropierea brazilor cu energia imensa pe care o transmit ma fascineaza intotdeauna cand stau chiar si numai pentru 10 zile.Ma intorc intotdeauna mai puternica,mai plina de energie,mai dornica de viata.Iubesc si Bucurestiul pentru ca e orasul in care m-am nascut si de aici imi iau doza zilnica de bucurii, necazuri dar si de energie.Sunt acasa aici, totusi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AnMar se pare ca suntem vecine.Am observat ca stai in Titan,eu locuiesc in Salajan.Salutare draga vecinica :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mandrete!Misto cartierul nostru nu?Plin de verdeata si pasari!Lasam la o parte uratul,privim pentru o clipa numai in sus.Culmea ar fi sa ne si cunoastem! :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare mandrete!Misto cartierul nostru nu?Plin de verdeata si pasari!Lasam la o parte uratul,privim pentru o clipa numai in sus.Culmea ar fi sa ne si cunoastem! :huggles:

[snapbacca]44420[/snapbacca]

Da, are verdeata in parcuri,si gastele sau rate(ca nu mai stiu ce sunt)din parcul IORE pe care obisnuiam sa le hranesc,ce mai e frumos cartierul nostru pentru.ca noi locuim aici! :cheers: Chiar daca ne cunoastem din vedere?oricum ma bucur sa stiu pe cineva de aici care e vecin cu mine! :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca ne cunoastem numai din vedere!Am simtit din cauza ta o si mai mare apropiere de Roportal cu omuletii de pe el simpatici si comunicativi.Te salut din Ozana-Macaralei-Trapezului...! :o: :spiteful: ::vava::La mine e plin de verdeata de am ajuns acum primavara-vara sa stau cu lumina aprinsa si ziua ca e intuneric in casa.

Editat de AnMar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de verdeata si de parcuri ai vazut ca in apropiere de metrou la statia Grigorescu au facut un mic parculet?mie imi place mult chiar daca e micut arata bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si oricum intersectia are o cu totul alta fata.Parca mai luminata!Azi am fost la Primarie sa semnez contractul(prelungirea cu inca un an)de as.pers. si am vazut ca amenajeaza multe din colturile ,intersectiile care aratau groaznic,jalnic inante.Pot sa spun ca ma bucur tare mult de asta. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut si oricum intersectia are o cu totul alta fata.Parca mai luminata!Azi am fost la Primarie sa semnez contractul(prelungirea cu inca un an)de as.pers. si am vazut ca amenajeaza multe din colturile ,intersectiile care aratau groaznic,jalnic inante.Pot sa spun ca ma bucur tare mult de asta. :spiteful:

[snapbacca]44848[/snapbacca]

In concluzie cartierul nostru incepe sa arate din ce in ce mai bine! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×