Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai bine in Cuba

Decat in Romania

Descopera jungla in care traiesti

Si invata hotia

Cat ai sa rezisti cu ochelari de cal

Nu privi in dreapta ...sau in stanga,

Nu te lasa dus de val :flowers: :wub: :stars:

 

ce de bucuresteni pe aici :cheer:

si eu tot din bucuresti

si ce multi vecini de pe roportal am :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh,eu sunt provinciala...daram vazut ca s-a vorbit foarte mult despre zona titan...am stat o mare perioada de timp in aceasta zona,a ramas preferata mea desi m-am mutat pentru o vreme in...unirii...

Iubesc Bucurestiul pentru ca imi place galagia,ador traficul....imi place totul...de-asta o sa imi achizitionez si o casa a mea,ca sa fiu cu "boletin". :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey! Cate vecine am... :doh: Eu stau in Bucuresti-Balta Alba-Baba Novac-vis-a-vis de parcul Ior :doh:

Nascuta si crescuta in Bucuresti..ce pot sa spun...zona imi place pentru ca de acest loc ma leaga multe amintiri, insa nu suport Bucurestiul din 2 motive: mizerie & mitocani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hey! Cate vecine am... :doh: Eu stau in Bucuresti-Balta Alba-Baba Novac-vis-a-vis de parcul Ior :ok:

Nascuta si crescuta in Bucuresti..ce pot sa spun...zona imi place pentru ca de acest loc ma leaga multe amintiri, insa nu suport Bucurestiul din 2 motive: mizerie & mitocani

Oameni buni, vad ca m-am pricopsit cu niste vecini de treaba! si eu stau prin zona! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut bucurestenilor, si eu ma anunt de prin partea locului.

Sunt din Titan, intre statiile de metrou Titan si Costin Georgian, la P-ta Minis. Intr-adevar cartierul a inceput sa arate foarte fain. Era si cazul...

Pe curand !

 

salut alll si eu stau in titan langa mega image

da mwuahahaha acum ca fac astia parcarile in lokurile spatiilor verzi ce mai zici?

am lokuit in pantelimon acum noua ani ,m-am obisnuit relativ repede cu titan-ul

bafta all

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi cum este viata asta.....voi stati toti intr-o zona...si ca sa se echilibreze, m-a pus pe mine in cealalata parte ca sa nu stea Bucurestiul stramb..va saluta Drumul taberei.. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi cum este viata asta.....voi stati toti intr-o zona...si ca sa se echilibreze, m-a pus pe mine in cealalata parte ca sa nu stea Bucurestiul stramb..va saluta Drumul taberei.. :good:

Nu-i nimik daca o sa mergem intr-o zi la o bere fi fara grija ca te voi invita shi pe tine .

As vrea sa ne intalnim odata la o sueta TOTZI a nu se intelege gresit nu iti fac tie in mod deosebit vreo propunere mwuahahahah sa mai discutam shi live(nu doar pe forum sau pe mess) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×