Sari la conținut
Forum Roportal
k3k3

pers neinvitate care apar in timp ce voi facetzi sex...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fostul meu preten avea camera situata intre camerele tatalui sau si matusii sale...adesea intrau peste noi facand sex...uneori nici nu ne oboseam sa ne oprim...dar totusi ma simteam aiurea sa dau cu ochii de matusa sa de 70 de ani...:phiu:)voi atzi avut experiente de genul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu va sustinea ?! mai puternic , mai avansat ?! mai incet cu mobila ma baete ~~!!~~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fostul meu preten avea camera situata intre camerele tatalui sau si matusii sale...adesea intrau peste noi facand sex...uneori nici nu ne oboseam sa ne oprim...dar totusi ma simteam aiurea sa dau cu ochii de matusa sa de 70 de ani...:evil:)voi atzi avut experiente de genul?

normal ca da ..mai rau este atunci cand vin si nu mai pleaca acele ..persoane . :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

k3k3, da' voi aveti probleme serioase, nu gluma.. :evil:

Din fericire, nu am avut astfel de experiente. Si sper sa nici nu am vreodata..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu mi s-a intamplat, dar am intrat peste un cuplu care era in actiune :P au zbughit-o repede de acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos topic.. sa va povestesc o aventura...

Acum 3 ani, eram la Sava (liceul teoretic Sf Sava din Bucresti), pregateam o sala de sedinte pentru profesorii de la bac. Daca imi aduc bine aminte, atunci era proba orala la Limba Romana. Pregateam mesele si tot ce era nevoie pe acolo impreuna cu fosta mea... si din plictiseala eu m-am apucat sa citesc pentru permis. Ea nu avea ce sa faca, asa ca a inceput sa ma tot atinga.. ehh umpleam si eu spatiul ei de plictiseala. Ma tot mangaia si nu am mai rezistat, asa ca am mers intr-un birou de la secretariat si am pus-o pe masa... amanuntele nu sunt necesare...spre final intra secretara sefa de la sava si ne prinde....eu eram cu pantalonii in vine, iar fosta nu avea nimic pe ea. S-a intors 360grade, era rosie ca focul, saraca secretara, pentru ca noi aveam ceva de facut acolo, nu sex...In timpul sedintei, toata lumea se uita la noi.. nu stiam ce sa mai fac.. La sfarsit am luat banii pe seminar si am fugit... Frumos moment, pacat de actul sexual neterminat..

 

 

Am mai trait o astfel de intamplare in lift. Acolo insa nu ne-a prins nimeni, doar bateau mosii ( dupa voce asa pareau) in usile liftului, de parca nu se auzea ca cineva are multa iarba de insamantat...

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebare ...sunt si persoane invitate in timp ce faci sex ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare ...sunt si persoane invitate in timp ce faci sex ? :flowers:

 

 

probabil ca nu... eu am vrut la un mom dat sa fim 2 cupluri intr-o camera... deci erau invitati si ceilalti 2 ..dar nu au vrut si restul asa ca ... .

 

mie mi s-a intamplat doar sa sune mama in timp ce eu faceam sex ... si mi`am dat seama ca vine la mine asa ca m`am imbracat repejor si am iesit afara... tocmai intrase pe poarta..cu tot cu tata ... si cred ca si-au dat seama ... mi-e rusine si acuma.. :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×