Sari la conținut
Forum Roportal
Lures

Pescuitul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu pescuiesc . Mai ales cu bunicul meu , pescar inrait , care in tinerete prindea pe Dunare pesti de 10 kg :yahoo:

In vacanta merg cu bunicul meu , unchiul meu,matusa si inca cativa cu corturile cam 3 zile prin diferite locuri :o:

Ne stabilim undeva intr-o padure langa malul unui lac si apoi incepe distractia ... Un scaun , o punga de seminte si mancare cat cuprinde , un spray anti-tantari , cateva undite/lansete , si bineinteles , nelipsitul scaun :o: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pescuitul este ceea ce fac in fiecare weekend aproape .....imi place sa pescuiesc dar numai la crap, sa fiu pe malul dunarii la 5 dimineata, cu cafeau in brate si monturile asezate, pot sta ore in sir chiar daca nu prind nimic in ziua respectiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut pescari,

ma gandeam sa povestim pe unde am mai pescuit in 2010, locatii , taxe, cazare pe langa locatiile de pescuit, orice informatie benefica pescarilor sportivi fiind binevenita.

Pentru locatii din toata tara puteti intra aici http://www.topbalti.ro , poate vazand ceva poze cu balti vi se face dor de un pescuit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumim ,eu cel putin, imi vine sa te pup. Sper ca nu se supara cineva ,sau mai rau ,ne ies vorbe.

Din pacate anul acesta nu am fost decat o data la pescuit.Imi vine sa turbez.Noutati nu am,astept de la altii.

Balti bune si ieftine va rog mult de tot :hi: :lol:

 

Ciobe 1 ,topicul il mentii in atentie ,daca postezi lucruri interesante,nu prin deschiderea altuia in care sa anunti ca exista primul. OK ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok boss, imi cer scuze , nu stiam la ce sectiune ar fi mai indicat topicul si ce mi-am zis ...mai bine la ambele si vad ei pe care il lasa... imi cer scuze inca odata ca te-am pus la treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca ar fi o balta numai buna de pescuit pe langa Popesti-Leordeni.

Trebuia sa merg week-end-ul asta acolo, dar mi s-a schimbat programul intre timp.

 

Cu proxima ocazie insa, va spun cum e. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca esti pescarita :hi:

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ca ar fi o balta numai buna de pescuit pe langa Popesti-Leordeni.

Trebuia sa merg week-end-ul asta acolo, dar mi s-a schimbat programul intre timp.

 

Cu proxima ocazie insa, va spun cum e. :P

sunt multe balti in zona de sud a capitalei..Frumusani - Gruiu - Budesti - Negoiesti - Soldanu

..si mai sunt, dar nu-mi aduc aminte cum se numesc..

 

super misto cu cortul..

grija mare la "zanzare"---cumporati Autan de la farmacie...si pastile arse putin in cort ..( daca vreti sa dormiti :P )

 

fir intins ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×