Sari la conținut
Forum Roportal
Lures

Pescuitul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare sunt din sb...daca vreti va pot ajuta pe aceasta tema :spiteful: naluci sfaturi despre voblere home made..orice despre spinning aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de cateva zile tot citesc forumul si nu am gasit topice despre pescuit , asa ca am deschis eu unul.. Eu unul is pescar inrait . Astept pareri despre aventurile voastre la pescuit ... :P

 

 

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa merg la pescuit da,nu prea am ce povesti .....imi place sa pescuiesc cateva ore de liniste......si daca s-ar putea pestisorul auriu sa mi-l fac sclav ....:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare de cateva zile tot citesc forumul si nu am gasit topice despre pescuit , asa ca am deschis eu unul.. Eu unul is pescar inrait . Astept pareri despre aventurile voastre la pescuit ... :spiteful:

Numai bine.

 

Pescuieste sotu'...Cand mi-e lumea mai draga,ma intalnesc in frigider cu cutiuta cu viermisori.Cand il intreb ce cadou sa-i cumpar ,zice sa-i dau banii ca-si ia el o mulineta sau o undita.Cand sper si eu ca petrecem cateva ceasuri numai noi,isi ia sculele,cauta niste rame,si o taie pe malul apei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pescar, mai pescuiesc cate o fata , mai cate un ghinion , mai tot timpul cate un somn in pauzele de dat la ghinion :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu dau cu momeala si din cand in cand mai pica cate una'n in plasa ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ee da cine poate spune ca nu a pescuit in viata lui...?

 

si eu am pescuit de cateva ori dar nu am reusit sa prind ceva mai mare de 2-300 grame.

 

Ba nu am reusit la mare in Mangalia sa prind un guvid la 500g :jester:

 

Fir intins!!! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×