Sari la conținut
Forum Roportal
k3k3

Erectia - Topic combinat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un prieten de 3 luni...ne iubim..el e virgin insa nu e timid..e f degajat...cand suntem impreuna ne iubim..se excita ff usor..iin schimb cand vrem sa o facem nu putem ptr ca pur si simplu nu i se scoala....chestia asta sa int cred ca de cel putin 10 ori si ma obsedeaza....eu am o oarecare experienta sex si ma dezamageste lucrul acesta..need help...uneori ma chinui sio 3 ore fara rezultat.. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema lui nu este jos la"obiectul muncii"ci sus..Incearca sa vb cu el foarte deschis si lasati tot stresul deoparte,ca si cum nimic altceva numai conteaza in momentul ala..Creeaza o atmosfera relaxanta:o sticla de vin,o cada plina cu spuma si muzica care sa mearga direct la corazon..Uneori putin alcool ajuta insa nu in cantitati mari..O seara frumoasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten de 3 luni...ne iubim..el e virgin insa nu e timid..e f degajat...cand suntem impreuna ne iubim..se excita ff usor..iin schimb cand vrem sa o facem nu putem ptr ca pur si simplu nu i se scoala....chestia asta sa int cred ca de cel putin 10 ori si ma obsedeaza....eu am o oarecare experienta sex si ma dezamageste lucrul acesta..need help...uneori ma chinui sio 3 ore fara rezultat.. :-

 

Pai... semnul cel mai vizibil la un barat excitat este tocmai erectia. Sa inteleg ca pe parcursul preludiului are erectie insa in momentul in care trebuie sa se intample actul in sine ii dispare? Sau nu are deloc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comunicati mult despre problema in sine si afla ce-l inhiba in momentul in care jucaria merge la culcare in loc sa mearga la treaba .

 

Elimina cauzele si problema va disparea in timp. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten de 3 luni...ne iubim..el e virgin insa nu e timid..e f degajat...cand suntem impreuna ne iubim..se excita ff usor..iin schimb cand vrem sa o facem nu putem ptr ca pur si simplu nu i se scoala....chestia asta sa int cred ca de cel putin 10 ori si ma obsedeaza....eu am o oarecare experienta sex si ma dezamageste lucrul acesta..need help...uneori ma chinui sio 3 ore fara rezultat.. :evil:

k3k3, eu nu inteleg ceva. Ori nu are el erectie ori esti tu stramta? :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten de 3 luni...ne iubim..el e virgin insa nu e timid..e f degajat...cand suntem impreuna ne iubim..se excita ff usor..iin schimb cand vrem sa o facem nu putem ptr ca pur si simplu nu i se scoala....chestia asta sa int cred ca de cel putin 10 ori si ma obsedeaza....eu am o oarecare experienta sex si ma dezamageste lucrul acesta..need help...uneori ma chinui sio 3 ore fara rezultat... :evil:

 

 

Cumva esti cea mai nasoala femeie de pe Pamant si saracu' nu se poate excita ? :-

Nici asa nu ar fi posibil ... poti sa arati ca mama naibii , tot ti se scoala cand vezi un fund si niste sani :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cumva esti cea mai nasoala femeie de pe Pamant si saracu' nu se poate excita ? :evil:

Nici asa nu ar fi posibil ... poti sa arati ca mama naibii , tot ti se scoala cand vezi un fund si niste sani :evil:

Ba da ,uite ca se poate .. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba sa mai aiba omul erectie cat tu te-oi fi plangand ca te doare si nu esti umeda? :evil:

 

Mergi la farmacie si ia lubrifiant :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten de 3 luni...ne iubim..el e virgin insa nu e timid..e f degajat...cand suntem impreuna ne iubim..se excita ff usor..iin schimb cand vrem sa o facem nu putem ptr ca pur si simplu nu i se scoala....chestia asta sa int cred ca de cel putin 10 ori si ma obsedeaza....eu am o oarecare experienta sex si ma dezamageste lucrul acesta..need help...uneori ma chinui sio 3 ore fara rezultat.. :evil:

 

inseamna ca aveti probleme mari! (cel putin el, cred!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×