Sari la conținut
Forum Roportal
menssana1984

Cele mai inalte culmi ale inteligentei masculine/feminine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am doua amintiri cat se poate de scurte si la obiect :jester:

 

era ziua unui coleg,distractie,toata lumea era cu femeia langa el,bairamul avea loc in camera lui.

ma-sa lui ala,lucra la o cantina scolara si avea posibilitatea sa se lipeasca de diverse chestii de pe acolo,asa ca avand in vedere ca avea camara aprovizionata foarte bine,sa hotarat sa ii ofere fetei cu care baiartul ei iesea de 6 luni ,niste mici atentii

sub forma unor pliculete de piper,cimbru,etc pe care le-a bagat in poseta ei,fara sa ii spuna.

bairamul sa terminat,toata lumea a plecat,omul si-a dus femeia acasa,o ora mai tarziu...

TRRRRRRRR!!!!!!!(telefomul)...

-Ce faci iubi?De ce ai sunat?

-Ioane,vreau sa ma despart de tine!!!!!!!!!!

-........................

-Ahhhhh.....ce?!

-Vrea sa ma despart de tine!!!!!!!!!!!Acum!!!!!!!!

-WTF?!Dar de ce?

--Pai....maica-ta imi face vraji!!!!!!

: era vorba de pliculetele de condimnte gasite in poseta

 

crap man!

 

mdahh ....a doua e mai vesela ma are pe mine ca protagonist

eram de 1 an jumate impreuna de ziua mea de nastre imi zice ca vrea sa se desparta.

perfect timing huh?

dar de ce?

pai ......si aici ma trimite in timp cu 5 ani pe vremea cand se indragostise de unul,care a convins-o sa vina la el acasa si a profitat de sentimentele ei fata de el,din plin

ca dupa asta sa o ia frumos de guler si sa ii dea un sut in fund afara pe usa!!!!

dar ce legatura are asta cu mine,zic eu.

simplu,zice ea.

tipul cu care te insel de o luna incoace e prietenul cel mai bun al celui care ma dat pe usa afara dupa ce ma XXXXXX.

ok,si?zic eu.

si imi explica ea planul ei diabolic , ideea ei era :

-dorea sa ajunga prin intermediul prostului cu care ma insela in apropierea prostului care i-a dat sutul in fund,ca sa vada plavanul,ce buna,ce inteligenta,ce super,etc sa facut ea intre timp si bineinteles ,omul urma sa se usuce de invidie si de regrete pe dinauntru pt gestul sauu de acum 5 ani

mdahhh...ce pot spune m-am distrat nu gluma...pe dracu!

 

voi ce aminitiri aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici o amintire, dar pot sa spun ca povestea a doua este specifica gandirii feminine. :jester: Asa suntem noi,femeile! Ce n-ai da sa crape un ex de ce bine iti este tie acum! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am nici o amintire, dar pot sa spun ca povestea a doua este specifica gandirii feminine. :jester: Asa suntem noi,femeile! Ce n-ai da sa crape un ex de ce bine iti este tie acum! :jester:

 

 

Nu e o lege universal valabila..

Daca vrei sa faci cuiva rau,poti sa faci si fara sa sacrifici o relatie,sa faci sa suferi si o alta persoana.

Daca vrei sa te razbuni pe cineva,poti sa o faci la un mod cat mai inteligent (exista sute de solutii..)

Eu nu mi-as sacrifica o relatie,pentru a ma razbuna pe cineva.

 

Oricum intamplarile m-au amuzat.Stiam ca exista prostie...dar nici chiar asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am nici o amintire, dar pot sa spun ca povestea a doua este specifica gandirii feminine. :o: Asa suntem noi,femeile! Ce n-ai da sa crape un ex de ce bine iti este tie acum! :-

din pacate pentru cei ce gandesc asa si din fericire pentru mine, cel putin, coana viatza are grija de toate si nu lasa datorii restante prea mari la nimeni...cred ca o sa moara ala de invidie cand o sa stea la un sprit cu acutalul si o sa-i explice cam cat de gasca e prietena lui si mai bine sa caute una mai rapida la minte ca actuala nu-i buna decat de ... stiti voi la ce ma refer...

"Ce n-ai da sa crape un ex de ce bine iti este tie acum!" ...sa fie oare o refulare?daca un ex te-a parasit, trebuie sa-l inghita pamantul? te roade o usoara banuiala ca tuturor ex-silor le e infinit mai bine de cand au scapat de tine? vrei si tu putin din chestia asta?

doresc tuturor exelor din viata mea tot binele din lume...cam tot atat cu cat imi este mie mai bine fara ele:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu toate femeile gandesc la modul " ce n-as da sa crape de ciuda"..nu toate cauta razbunare...in viata se intampla de toate...si mi-a dat papucii, bun...daca vreau sa demonstrez ceva cuiva, o fac pentru mine, nu recurg la acte de razbunare..probabil nici mie nu mi-ar conveni ca cineva pe care am parasit sa se razbune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am nici o amintire, dar pot sa spun ca povestea a doua este specifica gandirii feminine. ;) Asa suntem noi,femeile! Ce n-ai da sa crape un ex de ce bine iti este tie acum! :D

o god no!!!

merci pls!!!

:-

 

Nu e o lege universal valabila..

Daca vrei sa faci cuiva rau,poti sa faci si fara sa sacrifici o relatie,sa faci sa suferi si o alta persoana.

Daca vrei sa te razbuni pe cineva,poti sa o faci la un mod cat mai inteligent (exista sute de solutii..)

Eu nu mi-as sacrifica o relatie,pentru a ma razbuna pe cineva.

 

Oricum intamplarile m-au amuzat.Stiam ca exista prostie...dar nici chiar asa...

un mare si celebru scriitor de romane gen sandra brown and co. se intalneste cu o admiratoare a operelor lui.

-domnule x,cum de descrieti asa de bine gandirea femeieasca in cartile dumneavostra?

-simplu,ma gandesc la un barbat dar elimin ratiunea si logica!

 

:o:

 

Oricum intamplarile m-au amuzat.Stiam ca exista prostie...dar nici chiar asa...

be afraid,be verry afraid...

ceea ce a urmat a depasit si aceasta culme :)

 

dar nu mai zic ca nu vreau sa va transform in celibatari sau gay :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceea ce a urmat a depasit si aceasta culme :lol2:

 

dar nu mai zic ca nu vreau sa va transform in celibatari sau gay :lol2:

curaj, indrazneste, indrazneste :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei...

exact cand credeam ca nu are cum sa faca o proste mai mare de atata....

surprise!!!!

ma duc odata pe la ea pe la scoala,asta dupa ce despartirea era oficiala,sa vad ce mai face.

-ai fost cumva pe la mine???!!!

-ahh..nu?...trebuia?

-sa nu mai vii pe la mine pe acasa!!!

-ahhhh...ok...dar de ce?

-pai....m-am certat cu maica-mea aseara si i-am zis ca m-am culcat cu tine!

-ahhh......:phiu:

-a , i-am mai zis de asemenea ca eram virgina la tine!

-....................(eu eram al 6-lea).

-asa ca sa nu mai vii pe la mine,ca mama sa suparat pe tine(ma-sa ma cunstea de un an jumate).

-WTF??!!!!...this is not real..u cannot be that stupid...owhh..wait..yes u can.... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, amuzant si trist totodata... e adevarat ce spune Daydreamer, multe femei au o mare satisfactie sa-si fluture fericirea/calitatile sub nasul "fostului care i-a dat papucii". e trist ptr ca pana la urma unele chiar ajung sa-si caute fericirea nu ptr sufletul lor, ci doar ca sa-i faca :phiu: in ciuda lui "ex"-ul. si in loc sa se bucure de relatia pe care o au, cauta noi metode de a demonstra fostului ca sunt ce spuneai tu "dejtepte, frumoase alea alea".

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×