Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Din nou controle la Vama?

Postări Recomandate

....sau asa so fi numind spertul la drumul mare asa cum este in realitate ..... sau Cokectarea TVA ului cum se numeste oficial noua marsavie pusa la cale de guvernul Tariceanu... ..eu ca unul circul liber prin UE de cca 20 de ani .... o asemenea prostie ...sa fii controlat la granita ca sa platesti TVA-ul .... zau ca nu am intalnit! ... asemenea murdarii nu se intalnesc decat la vama romana ...sa fie oare o coincidenta?

Oare tot la vama romaneasca se dau inapoi si banii pentru TVA-ul platit la achizitionarea in vest a acelui obiect? ...asta nu cred!

 

Pai ce guvern e asta?

a fost ales pentru a face totul pentru binele romanilor? .... sau e o adunatura de cioflingari pusi pe capatuiala prin "inginerii" mafiote ...adica sa ii beleasca pe bietii "desperados" care mai primesc ceva de la prietenii sau rudele din occident ...iar ei sa se imbuibe ca niste ciubucari nerusinati la drumul mare (...caci de TVA nici nu-i ii intereseaza ...in timp ce de spertz DA!) nesaturati avizi de bani facuti pe spatele saracimii!

 

Am intrat in UE ... dar din pacate cu smecheriile noastre cu tot!

 

Toti se ingrijoreaza si impacienteaza ca masinle second hand vor invada Romania (cu masini mai bune decat ce vedem azi preponderent pe sosele) ...dar nimeni nu se impacienteaza ca drumurile sunt pline de carute ca in secolul 17 .... mai mare rusinea ...atata nesimtire si cinism ca acest guvern antinational al nemasonului evreu Taric ...romanizat cu eanu!

 

Nici ca se poate inchipui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×