Sari la conținut
Forum Roportal
delia delia

De ce sunt femeile atat de rele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sint o multime de femei rele sau mai bine zis invidioase, geloase, birfitoare, asta in ce priveste semenele lor in schimb cu barbatii rautatea este de alt tip, ii jignesc, ii cearta pentru orice fleac, ii trateaza cu superioritate in public etc.

Eu nu suport tipul asta de femei........ (apropo de rautatea feminina :bye: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimeni nu este perfect.

bingo! :yahoo:

 

delia, exista si femei "BUNE" :bye:...io zic sa mai faci un topic si sa'ntrebi doar barbatii :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele sunt mai bune decat altele,din n puncte de vedere,si atunci intervin rautatea,invidia,dispretul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi sunt de genul feminin, imi pun mereu aceasta intrebare:DE CE SUNT FEMEILE ATAT DE RELE? :)
Am intilnit destui barbati " hututui", ghiolbani si prost crescuti de nu-ti vine sa crezi...si macar femeile alea rele uneori daca stii cum sa le abordezi se pot dovedi mai intelegatoare. O tactica buna este sa cauti (daca ai de ales) sa rezolvi problemele delicate cu persoana de sex opus pentru ca subconstientul nu te percepe ca posibil concurent.
Fiindca au simtul proprietatii mai bine dezvoltat decat barbatii :)
poate fi o explicatie...dar rautatea in sine, atunci cind exista face casa buna cu prostia, lipsa de cultura si superficialitatea. Indiferent de sex.
Dar cine le-a "ajutat" sa fie asa? :jester:
frustrarile generate de o lume preponderent patrimoniala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine zice ca nu-s rele?!?

Ma uitam deunazi la un concurs de miss impreuna cu niste cunostinte care pareau a fi femele.

Daca nu le-au scos pe fetele alea ba cocosate, ba sleampete, ba "uita-te la asta are un san mai sus si unu' mai jos", ba "maaaaaaaama, ce gura stramba are", ba "hahaha, asta a venit la miss cu sunca pe ea!" si altele-n acelasi gen.

Si toate care-si permit sa faca remarci personale despre cineva mi se par vaci incaltate, complexate si vai de steaua lor.

 

Acu' sa ne uitam si-n ograda vecina, ca si acolo geme staulu' de boi.

Nu-s femeile cu mult mai rele, dar macar noi purtam pantaloni mulati, tocuri, ne rujam si rautatile noastre-s iertate mai usor. :D

:( Ma crezi ca barbatul nu de-aici percepe rautatea unei femei ?!

Cand insa femeia, chiar daca nu e a` lui , nu-i indeplineste o dorinta, abia atunci femeia devine rea.

Nu mai vorbesc de doamne fereste situatia in care el o iubeste, si ea nu.

In cazul asta femeia se transforma cel putin in vrajitoare.

Mai precis in "vrajitoarea dracu`".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu toate sunt rele...doar 99,9%.... 8)era o gluma..sa nu se inteleaga k as avea ceva cu femeile ..chiar imi place sa fiu in compania lor...ma fac sa rad 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi sunt de genul feminin, imi pun mereu aceasta intrebare:

DE CE SUNT FEMEILE ATAT DE RELE?

8)

 

 

delia??

ma uimesti !

Cum ti-ai dat seama asta?

Si eu vreau sa stiu exact :tease:

 

Iti dau un pupic dulce pentru ceea ce ai zis !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×