Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa va s[un eu cum e qu Clicknetul:

 

1. Am abonament de aproape 2 ani . Cand lam luat era de 1 mb , dar mi l0au marit la 2 mb. Asta a fost bine:D.

2. Pe siteuri navighezi foarte bine.

3. Nu mi-a picat in timpul asta nici macar o data

4. Downloadul este de kakat nu potzi fake ceva qu el e praf rau. aprox 200 killo/sec .... knd am prieteni kare trag qu 20 mb/s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va s[un eu cum e qu Clicknetul:

 

1. Am abonament de aproape 2 ani . Cand lam luat era de 1 mb , dar mi l0au marit la 2 mb. Asta a fost bine:D.

2. Pe siteuri navighezi foarte bine.

3. Nu mi-a picat in timpul asta nici macar o data

4. Downloadul este de kakat nu potzi fake ceva qu el e praf rau. aprox 200 killo/sec .... knd am prieteni kare trag qu 20 mb/s

3. Dacă tu crezi că nu a picat nici măcar odată

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Clicknet?

E praf!

Dar decat RDS mai bine clicknet. :swoon:

Simplu_x...e un fake acel fisier.

Vrei sa iti arat eu unu de 20 mb? :doh:

 

si totusi clicknet nu e doar praf.. mie imi pica netu odata la 10min.. si in cazuri rare tine peste 2 ore.. si de cele mai multe ori.. disconnecturile tin peste 20min.. apoi mere 1min.. ca iar sa inceapa sa ma enerveze 20min..

daca vrei sa iti faci nervi multi si desi. clicknet e cea mai buna solutie pe care o ai la indemana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clicknet? merge binisor. dar am pastrat si rds. cade unul, ramane celalalt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal am fost foarte multumit de Clicknet. De cazut f.f.f.f rar a cazut, viteza de download imi era suficienta, iar pretul a fost ok.

 

Dezavantajul e ca daca ai probleme cu netu` dureaza mult pana intervin....:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clicknet-ul nui atat de rau precum spuneti...uptime-ul difera la fiecare abonament...mie de ex:la inceput mi se deconecta internetul din 2 in 2 min, dupa 4,5,6 sesizari au facut minunea...acuma se mai deconecteaza o data la saptamana ,luna depinde :P iar cu viteza nu stau prost ,6 mb/s si descarc cu 640kb/s viteza medie 8) rareori ajung si la 740kb/s..iar uptime-ul difera si de locul in care stai :o: (partea proasta este upload) au ajuns sa faca abonamenet cu viteza de 20mb/s si upload 1mb/s :doh: eu mas bucura mai mult cu o marire de upload :jester: bafta si sa auzi numai de bine ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai e bun clicknet`u din cate am observat la alti.....mie mi`a facut 1 milion de draci .....am abonament la ei de vreo 1 luna si pot sa zic ca in luna asta am innebunit ....mie imi cade netu odata la 5 minute.....da si cand cade .....imi sta cazut ore in sir .....cand imi merge iar draci ....am abonamentu de 6 MB/s....imi merge de parca as avea un abonament de 512kb/s nu de 6 ....la download .....daca prind cu 100KB/s e sarbatoare! ce fac? sun la ei ....imi zice ala ca va veni o echipa si va remedia problema!ok!....azi e duminica nu a venit nimeni! sun din nou la ei.....ma intreaba daca si`a revenit netu!....imi merge asa de cand mi`am facut abonamentu! ....ce imi zice asta acum!....ca nu suporta linia 6mb/s.....zic cum e posibil domne? am doi prieteni care are abonament la fel ca al meu de vreo 2 luni si nu le`a cazut netu nici macar 10 secunde!....el tot o tinea pe al lui....NU SUPORTA LINIA ....imi zice dupaia daca vreau sa ma mut la banda de 3 mb/s .....zic nu vreau ....ori imi faceti netu ori reziliez contractu ca si asa ati depasit termenu de 72 de ore(daca nu vine nimeni in 72 de ore pot sa reziliez contractul gratuit).....imi zice vor face tot posibilul sa rezolve problema luni! si io sper sa se intample chestia asta! acum nush ce sa zic ....voi cum ati rezolvat`o ca am vazut ca si Levy_07 a avut aceasta problema da ceva mai suportabila decat asta.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai calitaea netului de la cliknet variaza in functie de calitatea cablului de telefon care vine la tine si cat de departe esti de centrala respectiva....degeaba te dai tu zmeu ca nu rezolvi nimic.....nu stau sa intru in detalii care mai mult ca sigur te depasesc asa cum vad ca si gramatica te cam depaseste.....se zice am 2 prieteni care au abonament nu "2 prieteni care are" problema la tine mai poate fi si cu fluctuatiile de la curent ia zi nu cumva mai palpaie becul in casa.....caci asta inseamna ca de cate ori ai probleme de curent modemul se reseteaza.....am mai vazut situatii de gen.......cat despre download....ia zi tu de unde downloadezi tu cu 100 kb/s....caci in caz ca nu stiai e o diferenta intre retea lan(ethernet) si ADSL.....la conexiune de 6 MB downloadezi cu maxim 600 de Kb/s si asta de pe serverele romanesti.....

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×