Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine ca ai tu bani sa mananci icre negre pe crechete (cum tot ne zici pe subiectul "Ce ati mancat ultima oara?"). :flowers: Esti ingrozitor de ridicol dar nici nu-ti dai seama! Ce, iar ai terminat compensatele? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahahahaha :flowers:

 

Pentru tine ce conteaza cum sunt eu, sau daca spusele mele reprezinta o realitate... mda e foarte supercial sa atribui lable-uri dupa care sa judeci, e comod - tipic pentru USA.

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te urasc, din contra te iubesc din toata inima, dar de la distanta...stii... :flowers: Nu as vrea sa te cunosc personal, asta-i tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu vreti reponsabilitatea de a trai liber.... numai gandul de a lua decizii importante in fiecare zi si va ia cu fiori... daca ati fi vrut sa fiti liber ati fi facut-o pana acum.

 

Va complaceti la umbra bocancului, la caldura labei cu gheare a exploatatorului, sub aripa dragonului, mangaiati de biciul supervisoru-ului...

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Insusi faptul ca-ti modifici mesajele dupa ce ti-am raspuns la ele (le schimbi total continutul) e o dovada de ...cum sa-i zic frumos, asa...din dragoste pentru semenii din jur, de pe forum...dovada de instabilitate psihica (cel putin). O instabilitate care vine insa din creierul tau supradimensionat - asta care tot apare pe ecran ca sa nu cumva sa uitam cu ce geniu avem onoarea sa ne conversam. Din felul in care te exprimi am senzatia ca tu esti ala frustrat, exploatat, sictirit zilnic si d-aia simti nevoia sa dai pe afara pe forumuri ca in viata reala nu ai curajul sa o faci.

 

Draga Schimbarea2012, uite un mesaj pentru tine care sper sa te bucure sincer si care sa-ti aduca in sfarsit acea satisfactie deplina pe care o cauti aici dar care nu mai vine. Uite-o in sfarsit:

 

Noi, colectivul acestui forum, iti multumim din inima :flowers: :flowers: :roll: pentru faptul ca ne deschizi ochii la toti, cu atata dragoste, prietenie si umilinta in fond, ca sa ne desteptam si noi si sa vedem ce vezi tu. Ce? Adevarul, realitatea, scopul vietii si al mortii umilelor noastre corpuri amarastene care mananca doar paine pe paine, muncesc de dimineata si pana seara, fac cate 3-4 copii pe care-i tin in zdrente, au jde' mii de dolari rate pe luna, se uita la tv cu ochii bulbucati seara de seara etc. Iti vom ridica o statuie la care ne vom inchina in mod solemn si organizat, incolonati cate doi si vom plange cu lacrimi de crocodil la mormantul tau. Nu te vom uita niciodata! Sa fii fericit si...sa-ti iei pastilele zilnic! Creierul tau va ramane posteritatii, juram!

 

Noi pe tine te iubim,

Ca ca tine, nu gasim!

 

semnat:

un colectiv al oamenilor muncii (da' munca d-aia crunta stii...12 ore pe zi pentru un blid de ciorba de cartofi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Darkule atata vreme cat mentalitatea este asta - valoarae mea, valoarea mea :

ce sa le ceri... o societate care crede ca fericirea e ascunsa in produse si obiecte.

Conteaza si ce faci ca sa obtii obiectele alea- daca pretul este etica, verticalitatea, deformarea personalitatii tale, sechele emotionale - nu merita... literalmente - produsele din plastic nu merita acest sacrificiu.

 

 

.crezi ca noi pinguini gasim fericirea in produse si obiecte de plastic ...noi gasim fericirea in oameni ,pentru oameni ....dar tu nu vei intelege niciodata micile noastre bucurii ......pentru ca tu nu ai parte de bucurii ...doar de socuri electrice .... :flowers: :flowers:

Editat de Shur'tugal
red, warn ai deja. daca continui cu etichetarile, te alegi si cu previzualizare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred ce reactii poate sa creeze acest topic... really... nu ma asteptam la atata inversunare in fata unei realitati...

 

PS postul ala cred ca-l modificam fix in timpul in care tu il scriai pe'al tau... nu a fost ceva intentionat

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-mi vine sa cred ce reactii poate sa creeze acest topic... really... nu ma asteptam la atat inversunare in fata adevarului.

 

 

care adevar? :flowers:

vom fi 23 de milioane de ganditori ...hmmm,cine va mai munci penrtru tine ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×