Sari la conținut
Forum Roportal
FAFAFA

Tomb Raider

Postări Recomandate

Am ajuns la Tomb Raider Legend pana la 55% in Anglia la mormantul regelui Arthur si nu pot sa trec de dragonul urias de afara.Stie cineva cum? Help please!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat cu nivelul aa :flowers: acuma nu stiu cum sa trec de nivelul in calre trebuie sa ma lupt cu Amanda cu sabia aia magica :flowers:

 

am rezolvat si asta si am terminat jocul nu mai trebuie sa va obositi sa ma ajutati si nici nu cred ca ati fi facut-o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am rezolvat cu nivelul aa :) acuma nu stiu cum sa trec de nivelul in calre trebuie sa ma lupt cu Amanda cu sabia aia magica :)

 

am rezolvat si asta si am terminat jocul nu mai trebuie sa va obositi sa ma ajutati si nici nu cred ca ati fi facut-o

 

Daca tot ai trecut de nivelul cu dragonul de la mormantul regelui Arthur, am rugamintea de a-mi impartasi si mie rezolvarea.

Te rog!

Astept raspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toata lumea!

 

Am marea rugaminte ca, daca este cineva care joaca Tomb Rider - The Legend si a trecut nivelul cu Dragonul sau Sarpele ala urias de la mormantul regelui Arthur, sa-mi impartaseasca si mie rezolvarea nivelului. M-am blocat acolo de ceva vreme si nu stiu cum sa trec.

Va multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×