Sari la conținut
Forum Roportal
risteska

Machiajul de nunta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fetelor , am vazut k se discuta despre par , organizarea nuntii , dar despre lookul fetei dumneavoastra din ziua nuntii , nimik :D .asa k lansez urmatoarea intrebare :airkiss: La ce tip de machiaj visati pt nunta voastra si unde o sa vi l faceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetelor , am vazut k se discuta despre par , organizarea nuntii , dar despre lookul fetei dumneavoastra din ziua nuntii , nimik :roll: .asa k lansez urmatoarea intrebare :flowers: La ce tip de machiaj visati pt nunta voastra si unde o sa vi l faceti?

:flowers: buna tuturor, eu am nunta in 28.04.2007, ptr machiaj voi alege ceva simplu si natural, ceva care sa nu sara in ochii, pe urma eu sunt rezidenta in italia , asa ca voi fii atenta la ultimile tendinte machiaj si par..data viitore va voi scrie cam ce produse am folosit ptr proba pe care am facut o acum o saptamana...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred c-o sa fie ceva foarte simplu, dar de efect. Putin creion negru pentru contur , o dunga subtire, alb/bej sclipitor pe pleoapa, extins spre/pe arcada cu un alb foarte deschis, dar luminos. As adauga si niste bijuterii pentru ochi, mici si albe in coltul ochiilor. Mult rimel pentru gene, dar nu prea mult sa nu le incarce. Fard piersica in obraji si un ruj roz-bej pe buze cu luciu pentru un look fabulos. Si machiajul mi-l fac singura. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetelor , am vazut k se discuta despre par , organizarea nuntii , dar despre lookul fetei dumneavoastra din ziua nuntii , nimik :) .asa k lansez urmatoarea intrebare :blink: La ce tip de machiaj visati pt nunta voastra si unde o sa vi l faceti?

 

 

trebuie sa fie ceva cat mai simplu, cat mai natural. Nici nu vreau sa-mi inchipui cum as arata ca o paiata daca m-as machia foarte strident :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Machiajul meu o sa fie o combinatie intre simplu si extravagant...o culoare zvapaiata,primaveratica...dar subtila..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ancuta,ai fost o miresica draguta foc... ca o papusica... :doh:

Machiajul imi place,nu iese in evidenta,este asortat,culorile sunt pale dar stralucesc... imi place :lol2:

Insa eu vreau pentru mine o culoare vie,pe langa un gri sau alb...ceva care sa socheze...dar nu strident.

Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ancuta,ai fost o miresica draguta foc... ca o papusica... :o:

Machiajul imi place,nu iese in evidenta,este asortat,culorile sunt pale dar stralucesc... imi place :doh:

Insa eu vreau pentru mine o culoare vie,pe langa un gri sau alb...ceva care sa socheze...dar nu strident.

 

ala de pe ochii mei e albastru :lol2:

pozele nu sunt extraordinare, insa machiajul era mai puternic decat ceea ce se vede in ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×