Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

OZN

Postări Recomandate

1)isteria generala provocata de asemenea documente

Chiar am vrut sa intreb, de ce se tin secrete asemenea dovezi? Pentru ca s'ar crea o "isterie"? De ce s'ar crea aceasta?

 

Eu cred ca exista o viata extraterestra, cel care nu crede asta e o persoana superficiala. Chiar si cei care cred in ceea ce scrie in Biblie, au o dovada acolo. Putem numi extraterestrii ingeri, e tot una :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord cu tine. dar nu putem nega multitudinea de pretinse dovezi, poze si filme. Am propus tema exact pentru a ne forma o imagine a noastra, printre rinduri. Incet, cu evolutia topicului se va forma o imagine. Vom incepe sa concluzionam. Postati si link-uri catre ce stiti sau ati citit. Pro si contra.

io sint pro.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord cu tine. dar nu putem nega multitudinea de pretinse dovezi, poze si filme. Am propus tema exact pentru a ne forma o imagine a noastra, printre rinduri. Incet, cu evolutia topicului se va forma o imagine. Vom incepe sa concluzionam. Postati si link-uri catre ce stiti sau ati citit. Pro si contra.

 

Pai ... eu o sa postez parerea mea proprie si personala despre OZN-uri. OZN-urile sunt obiecte zburatoare terestre, neconventionale, prototipuri daca vreti sa le spuneti asa. Se spune ca Hitler avea astfel de OZN-uri cu care a facut (sau a vrut sa faca expeditia la polul sud). Si mai nou ... OZN-uri multe apar unde isi pun americanii baze militare. Nu prea dureaza mult ... juma' de an si gata ... cum pun o baza intr-un colt al lumii, in jur incep sa apara globuri si luminite ;)

Daca visati la martieni, aia sunt la ei acasa :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca viata bate filmul!! inca si acum exista mari mistere "omenesti" ca sa nu vb de cele "extraterestre".

 

si daca ce s-a intamplat aici pe mica planeta albastra inca nu stim, atunci secrete de genul acesta cum se afla? ca vine vreun gagiu cu o imaginatie bogata si zice ca ia uite, eu sunt inteligenta intruchipata si am citit in cafea ca extraterestrii asta si asta fac! pentru ca cei care ii dau inainte ca au fost rapiti si alte minuni,sincer au o doaga lipsa. tot ceea ce tine cu adevarat de fenomenul OZN, nu va fi divulgat in stare pura iar ceea ce se va da la mase vor fi doar praf in ochi!! acum intrebarea logica: DE CE? Pentru minim 2 motive importante:

1)isteria generala provocata de asemenea documente

2)puterea militara

 

apropo, nu sunt adeptul teoriilor conspiratiilor, zonei 51 si alte minuni.

 

ma inclin,

ai auzit "de scurgeri de informatii"? hai sa o luam logic..... ai un examen in care profu face subiectele si apoi dupa ce prima serie de studenti au dat examen a doua serie "stie subiectele" daca nu total macar in parte.... (profu crede ca "sunt strict secrete-tu esti in postura profului " :yahoo:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun...dar am o nelamurire.OZN-urile evolueaza odata cu tehnologia de pe Pamant?Adica pana acum 100 de ani oamenii nu vedeau farfurii zburatoare si nici nave mame sau mai stiu eu ce inventii.

De ce arheologii nu au gasit pana acum desene sau dovezi de orice fel care sa arate ca aceste obiecte au fost vazute si de egipteni,romani etc.?

Editat de florin_symi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun...dar am o nelamurire.OZN-urile evolueaza odata cu tehnologia de pe Pamant?Adica pana acum 100 de ani oamenii nu vedeau farfurii zburatoare si nici nave mame sau mai stiu eu ce inventii.

De ce arheologii nu au gasit pana acum desene sau dovezi de orice fel care sa arate ca aceste obiecte au fost vazute si de egipteni,romani etc.?

citeste-le legendele si vei vedea ca se descriu..... :yahoo: - nu de alta dar si in zilele noastre"tot in sfera legendelor" intra pentru unii.... ;)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu de altceva in afara de zei mai buni sau mai rai nu am auzit.

si nicio legenda pe care am citit-o nu prezinta un OZN asa cum vedem noi filmate in fiecare regiune.

este posibil sa gresesc dar eu asa stiu

Editat de florin_symi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu de altceva in afara de zei mai buni sau mai rai nu am auzit.

si nicio legenda pe care am citit-o nu prezinta un OZN asa cum vedem noi filmate in fiecare regiune.

este posibil sa gresesc dar eu asa stiu

de tablitele lui thoth ai auzit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de tablitele lui thoth ai auzit ?

Da parca am auzit ceva despre el.Este cel care a scris niste tablite verzi indestructibile ?

dar desi nu am citit tablitele nu cred ca au puterile mult laudate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×