Sari la conținut
Forum Roportal
zzzxxx

Ce-am vazut?

Postări Recomandate

Am vrut sa postez de aseara, dar nu am avut curaj. Si totusi, poate ma ajuta cineva sa inteleg ce am vazut.

 

La noi plouă continuu de joi seara. Acum c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era noapte, in jur de noua. M-am uitat acum pe insemnare unde am trecut si ora. Cerul era negru de nori. De joi, la noi ploaia nu s-a oprit, a plouat pana azi dimineata, ploaie mocaneasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, exclus de la vreo discoteca pentru ca nu exista prin preajma si-apoi la 9 seara jocuri de lumini? Exclus!

Acelasi lucru, dar mult estompat, l-am vazut si acum doi ani, in iulie 2005, cand inundatiile catastrofale din acea perioada m-au gasit la Tg Ocna. Atunci nu eram singura. Era intre 10 si 11 noaptea, o perioada cat nu a plouat si-am iesit sa luam putin aer. Am stat cu gura cascata pe cer cam o ora sa vedem ce se intampla, la fel nu putea fi de la nici o discoteca pentru ca orasul nu avea curent din cauza avariilor. A reinceput ploaia si am fost nevoiti sa intram in casa fara sa stim ce s-a intamplat in final.

Explozia avuta looc in aprilie 2006 la Comanesti nu a fost intamplatoare si eu cred ca se stie cauza dar nu se spune. Eu sunt la 50 de km de locul exploziei si, daca aici s-a zguduit blocul si s-a clatinat lustra, imagineaza-ti cum a fost acolo.

Daca ai timp si esti curioasa, intra si la aceasta adresa sa vezi ce am scris saptamana trecuta>

 

http://atractiv.myforum.ro/premoniii-vt341.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e prima data cand am asemenea premonitii despre care am scris si aici, pe forum, dar nimeni nu m-a luat in seama.

Cred ca pe 17 martie era, cand am dat sa ies din sufragerie spre holul care duce la bucatarie, am simtit cum mi se zguduie pamantul sub picioare. Am privit lustra si am vazut ca nu se clatina si in clipa urmatoare am stiut ca se va intampla ceva rau. Mi s-a intamplt odata la scoala, inainte de un cutremur mare, nu mai tin minte unde, eram la tabla si atat de tare am simtit zguduitura sub picioare ca m-am sprijinit de tabla, lucru observat si de copii. Nu mai stiu cum am motivat in fata lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar, in final despre ce a fost vorba la Comanesti ?

s-a spus sau nu?

cred ca am citit pe undeva despre aparitii OZN lgate de evenimente nefericite

sunt sigura ca exista persoane care simt anumite intamplari viitoare, sau care au vise legate de ceea ce se va intampla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre Comanesti nu s-a mai spus nimic. Desi sunt convinsa ca adevarul se cunoaste de un grup restrans de oameni care "trebuie" sa taca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce atatea secrete, de multe ori pot tine omenirea pe loc

doar dragostea de putere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, exclus de la vreo discoteca pentru ca nu exista prin preajma si-apoi la 9 seara jocuri de lumini? Exclus!

Acelasi lucru, dar mult estompat, l-am vazut si acum doi ani, in iulie 2005, cand inundatiile catastrofale din acea perioada m-au gasit la Tg Ocna. Atunci nu eram singura. Era intre 10 si 11 noaptea, o perioada cat nu a plouat si-am iesit sa luam putin aer. Am stat cu gura cascata pe cer cam o ora sa vedem ce se intampla, la fel nu putea fi de la nici o discoteca pentru ca orasul nu avea curent din cauza avariilor. A reinceput ploaia si am fost nevoiti sa intram in casa fara sa stim ce s-a intamplat in final.

Explozia avuta looc in aprilie 2006 la Comanesti nu a fost intamplatoare si eu cred ca se stie cauza dar nu se spune. Eu sunt la 50 de km de locul exploziei si, daca aici s-a zguduit blocul si s-a clatinat lustra, imagineaza-ti cum a fost acolo.

Daca ai timp si esti curioasa, intra si la aceasta adresa sa vezi ce am scris saptamana trecuta>

 

http://atractiv.myforum.ro/premoniii-vt341.html

 

Mai exact,ce s-a intamplat...In ce zona ai vazut obiectul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×