Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
scoica

silent hunter 4

Recommended Posts

am si eu nevoie de ajutor am instalat silent hunter 4 si atunci cand vreau sa intru in joc imi spune''conflict with emulation software detected si imi spune sa intru intr-o adresa www.securom.com cine ma poate ajuta si pe mine sa-mi spuna ce sa fac

am si eu nevoie de ajutor am instalat silent hunter 4 si atunci cand vreau sa intru in joc imi spune''conflict with emulation software detected si imi spune sa intru intr-o adresa www.securom.com cine ma poate ajuta si pe mine sa-mi spuna ce sa fac

Joaca SH3 sau altceva. SH4 e o mare eroare. Daca te uitai oleaca pe net, ai fi vazut ca foarte multi dintre cei ce l-au cumparat isi cer banii inapoi... dar daca vrei musai sa joci panarama asta, citeste cu atentie instructiunile de prin fisierul .nfo care a venit cu jocul, nu se poate sa nu explice ei frumos acolo cum sa il faci sa mearga.

P.S. Securom e unul din motivele pentru care nu ma ating macar de jocurile sparte protejate de el decit foarte rar...

pai tu l-ai piratat :bataita:....nu ca as avea ceva in potrivi, adik "hacking is good" dar nu ai dl de unde trebuie..incearca un site care sa se respecte de torrente si garantez ca o sa iti mearga...sau cauta un crack pe net care sa iti mearga...e probabil sa nu ai crack-ul bun sau sa nu ai deloc. Si cum a zis jugulator citeste .nfo care l-ai dl deodata cu jocul, pentru ca este imposibil sa nu scrie acolo ce trebuie sa faci pas cu pas.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this