Sari la conținut
Forum Roportal
scoica

silent hunter 4

Postări Recomandate

am si eu nevoie de ajutor am instalat silent hunter 4 si atunci cand vreau sa intru in joc imi spune''conflict with emulation software detected si imi spune sa intru intr-o adresa www.securom.com cine ma poate ajuta si pe mine sa-mi spuna ce sa fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu nevoie de ajutor am instalat silent hunter 4 si atunci cand vreau sa intru in joc imi spune''conflict with emulation software detected si imi spune sa intru intr-o adresa www.securom.com cine ma poate ajuta si pe mine sa-mi spuna ce sa fac

 

Joaca SH3 sau altceva. SH4 e o mare eroare. Daca te uitai oleaca pe net, ai fi vazut ca foarte multi dintre cei ce l-au cumparat isi cer banii inapoi... dar daca vrei musai sa joci panarama asta, citeste cu atentie instructiunile de prin fisierul .nfo care a venit cu jocul, nu se poate sa nu explice ei frumos acolo cum sa il faci sa mearga.

 

P.S. Securom e unul din motivele pentru care nu ma ating macar de jocurile sparte protejate de el decit foarte rar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tu l-ai piratat :bataita:....nu ca as avea ceva in potrivi, adik "hacking is good" dar nu ai dl de unde trebuie..incearca un site care sa se respecte de torrente si garantez ca o sa iti mearga...sau cauta un crack pe net care sa iti mearga...e probabil sa nu ai crack-ul bun sau sa nu ai deloc. Si cum a zis jugulator citeste .nfo care l-ai dl deodata cu jocul, pentru ca este imposibil sa nu scrie acolo ce trebuie sa faci pas cu pas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×