Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salut!

Am si eu o problema mare, daca pot fi ajutat cu sfaturi concrete sau pur si simplu numai am nici un rost, va astept parerea voastra (daca doriti).

 

Povestea mea e ca NU am prieteni, vreau sa fac ceva sa ma schimb, sa fac ceva nou dar niciodata nu reusesc. Vreau sa imi fac prieteni cu care sa ies undeva, sa imi fac o prietena ceva, pur si simplu sa vorbesc si eu cu cineva in afara de familie.

 

Nu prea am fost sociabil prin liceu, nu mi-am facut prieteni. La facultate nu am ajuns inca, pentru ca la un moment vream cel mai mult sa plec din tara si totusi nu am plecat.

 

Prin cartierul unde stau LA FEL, nu prea am fost sociabil (aici poate si din cauza parintilor care sunt certareti cu vecini)

 

Vreau sa ma schimb dar nu stiu cum.

Vreau sa ma pot apropia de cineva, dar nu reusesc.

M-am inchis in casa si rar cand ies, poate dupa un pachet de tigari sau banca.

Stau in orasul Sibiu si cred ca cel mai bine m-as muta intr-un alt oras ca Timisoara sau Bucuresti.

in Bucuresti clar te izolai mai rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok in regula:o sa-ti explic cateva chestii...pentru asta va trebui sa ne zici ce varsta ai,ce sex,starea fizica(atletic,slabut,grasutz),ocupatie(daca esti elev(a) cam cum merge scoala),si apoi o sa-ti rezolv problema {thrust me on this :crazy: }

Editat de Answerer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da hernandez,dar ca sa ne ajutam unii pe altii trebuie sa avem niste informatii ca sa putem raspunde(din cate stiu eu).

 

ma ajuti pe mine ?:haha: ce trebuie sa ti zic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect ca e dar un topic poate ramne valabil ani de zile =)) crede-ma am avut si eu si inca mai am raspunsuri...

Totusi sa explic mai concis un topic e valabil pe orice termen indiferent de raspunsuri si uzura,daca acest topic nu mai era valabil....cel care l-a facut mai mult ca sigur ca ii dadea un remove simplu si nu mai exista ,sau in unele cazuri adminul...concluzie:inca este in vaga de indata ce se mai discuta (in prezent) :lol:

 

In legatura pentru altii daca vor sfaturi "salvatore" :haha: ... alt topic,ca dupa cum a zis daimon e vechi de un an si are loc un alt subiect...

Editat de Answerer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voiam doar să conştientizezi că autorul poate nu-ţi va răspunde niciodată :lol:

 

iar siguranţa cu care ai cerut detalii, urm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de obicei cu reţete salvatoare vin fanaticii şi cei cu o idee fixă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×