Sari la conținut
Forum Roportal
Victor_Yosz

Virgina Imposibila? Exista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iar morala? lupini, nu ma provoca, si-asa ma mananca limba sa-ti explic un pic despre mentalitati si tipuri de oameni... si numa' moale n-o sa-ti fie.

Nu am ajuns la gips.. am reusit... whew... nu am mai postat ca am avut 2 zile pline tare la facultate si nici nu am intrat pe net.. oricum... va multumesc.. fata nu a citit postarile.. slava cerului :jester: iis curios cum sa fac sa inkid forumu creat de mine.. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am ajuns la gips.. am reusit... whew... nu am mai postat ca am avut 2 zile pline tare la facultate si nici nu am intrat pe net.. oricum... va multumesc.. fata nu a citit postarile.. slava cerului :jester: iis curios cum sa fac sa inkid forumu creat de mine.. :jester:

Scrii frumos pe topic sa iti inchida un moderator topicul. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faza.. mi-am placut de o fata (varsta 19 ani). Eu am 20. M-am tzinut dupa ea pana ce m-a acceptat (2 Saptamani legate). Acum suntem impreuna de o luna jumate. In aceiasi zi in care a devenit prietena mea am ramas la ea acasa.. ne-am sarutat si ne-am excitat reciproc. ea a inceput sa ma dezbrace dar am oprit-o. initial am crezut ca e un "obicei" si ca nu e cea mai cuminte.. a doua zi aceiasi poveste! doar ca de data asta nu am mai oprit-o. am last-o sa continue. Cand am ajuns la actul in sine, am constata cu stupoare ca e SUPER VIRGINA!!! :flowers:) eu am mai avut acte sexuale cu alte fete dar absolut fenomenale.. fara nici o problema... ea este imposibil de dezvirginat... Parca dau la betoane.. ce dracu sa fac? vreau pareri.. in special de la fete.. multzam anticipat si cu dureri de la betoane :jester:)

 

:jester:

 

ROG FUMOS UN MODERATOR SA IMI INCHIDA TOPICUL... PROBLEMA REZOLVATA :jester:

 

MULTUMESC MULT :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×