Sari la conținut
Forum Roportal
Victor_Yosz

Virgina Imposibila? Exista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai si tu rabdare ... crezi ca e asa de usor sa dezvirginezi ? poate ca ai mai avut tu dar daca ea este "virgina imposibila" ai rabdare. Nu e formula 1 si nici campionatul de fotbal sa incrii vre-un gol ... sau o folosesti ca saltea virgina? Incearca si tu cu limba... daca nu te descurci cu jucaria ... fa ceva cu degetela... Cat de complicat poate sa fie? Din propria experienta .... iti spun ca daca o ti in ritmul asta nici la anul nu o sa o dezvirginezi... Pune si tu sentimente de iubire ... ca vad numai frustrare.

 

 

:roll:(... pai ce sa fie.. numa frustrare.. ea vrea sa mai incercam.. are mereu impresia ca ma dezamageste.. si e super stramta.. crek si o copila de 2 ani e mai usor de dezbirginat :spiteful:). crek o sa o sfatuiesc sa mearga la interventie kirurgicala.. ca am incercat de toate... dar cred ca imi da cu vaza in cap :crazy:.. ms pt sfaturi.. dar sa stii ca le-am incercat pe toate.. mai putin cutitu de paine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D(... pai ce sa fie.. numa frustrare.. ea vrea sa mai incercam.. are mereu impresia ca ma dezamageste.. si e super stramta.. crek si o copila de 2 ani e mai usor de dezbirginat :crazy:). crek o sa o sfatuiesc sa mearga la interventie kirurgicala.. ca am incercat de toate... dar cred ca imi da cu vaza in cap :roll:.. ms pt sfaturi.. dar sa stii ca le-am incercat pe toate.. mai putin cutitu de paine

Sper ca te auzi ce zici ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O alta idee :crazy: :roll: :D :P :rtfm:

DUTe intr-un magazin de bricolaj si cumpara uneltele necesare :spiteful:

 

 

recunosc ca m-am cam gandit la asta.. si o cam merita.. ca am bataturi in p... ! dar o iubesc si nu as vrea sa recurgem la metode neconventionale.. va rog sa ma intelegeti si sa lasati oelak ironia.. daca e vb de ironie.. ma bag si eu.. da la alt subiect -_- asta e cam delicat pt asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca ...tirbusonul ....:spiteful:

 

fata nu e sticla de vin sa folosesc tirbusonul..dar cu siguranta are dop...dar sa nu fim rautaciosi... ma gandeam sa incer o lubrifiere mai buna.. poate cu margarina.. :crazy:)

 

ai si tu rabdare ... crezi ca e asa de usor sa dezvirginezi ? poate ca ai mai avut tu dar daca ea este "virgina imposibila" ai rabdare. Nu e formula 1 si nici campionatul de fotbal sa incrii vre-un gol ... sau o folosesti ca saltea virgina? Incearca si tu cu limba... daca nu te descurci cu jucaria ... fa ceva cu degetela... Cat de complicat poate sa fie? Din propria experienta .... iti spun ca daca o ti in ritmul asta nici la anul nu o sa o dezvirginezi... Pune si tu sentimente de iubire ... ca vad numai frustrare.

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fata nu e sticla de vin sa folosesc tirbusonul..dar cu siguranta are dop...dar sa nu fim rautaciosi... ma gandeam sa incer o lubrifiere mai buna.. poate cu margarina.. :crazy:)

:roll:

 

Sau cu degetul... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper ca te auzi ce zici ? :spiteful:

 

nu stiu ce naiba sa fac.. si nici un sfat concret.. sincer... as prefera un sfat pe privat sau pe messenger..dar sa fie cineva care stie ce vb sau care a patzit-o.. :roll:

 

si da.. ma aud..stiu ce vb.. dar ideea e extenuanta.. ca altfel nu apelam la experientele altora prin forumuri

 

Sau cu degetul... :crazy:

 

poate... sau poate ca nu... dar merita incercat..

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca topicul nu e la misto ... :spiteful: poti sa intrebi aici.

 

http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_5.php

 

nu e la misto... de ce naiba as face bataturi la tastatura cautand raspunsuri? mie chiar mi se pare o problema si pe voi totzi va umfla rasul.. si cred ca e normal.. e peenala faza.. ms de link

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e la misto... de ce naiba as face bataturi la tastatura cautand raspunsuri? mie chiar mi se pare o problema si pe voi totzi va umfla rasul.. si cred ca e normal.. e peenala faza.. ms de link

 

Pune domne p##a pe ea cum se spune in popor si dai pana o sa ii sara paru pubian pe pereti si ochi din cap.

DAr inainte imbat-o pe femeie iar tu bagati-o in vaselina ca sa alunece mai bine(gasesti la orce sex shop)

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu inteleg un lucru... te doare pe tine...dar pe ea,nu? :spiteful: Ce draku? o are din plastic?

Sunt fete care nu se pot dezvergina din prima... dar asta din cauza durerilor pe care le au ELE!

 

ma doare la cat m-am chinuit.. chiar ca parca ar fi din cauciuc.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×