Sari la conținut
Forum Roportal
Victor_Yosz

Virgina Imposibila? Exista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Faza.. mi-am placut de o fata (varsta 19 ani). Eu am 20. M-am tzinut dupa ea pana ce m-a acceptat (2 Saptamani legate). Acum suntem impreuna de o luna jumate. In aceiasi zi in care a devenit prietena mea am ramas la ea acasa.. ne-am sarutat si ne-am excitat reciproc. ea a inceput sa ma dezbrace dar am oprit-o. initial am crezut ca e un "obicei" si ca nu e cea mai cuminte.. a doua zi aceiasi poveste! doar ca de data asta nu am mai oprit-o. am last-o sa continue. Cand am ajuns la actul in sine, am constata cu stupoare ca e SUPER VIRGINA!!! :crazy:) eu am mai avut acte sexuale cu alte fete dar absolut fenomenale.. fara nici o problema... ea este imposibil de dezvirginat... Parca dau la betoane.. ce dracu sa fac? vreau pareri.. in special de la fete.. multzam anticipat si cu dureri de la betoane :roll:)

 

:spiteful:

Editat de ZaleXXX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da mai multe detalii de ce anume nu poti sa faci treaba. E pre stramta, nu se umezeste .....

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Declar ca sunt prietenul lui. Suna-ma..... :crazy:

 

Glumeam. Da mai multe detalii de ce anume nu poti sa faci treaba. E pre stramta, nu se umezeste .....

 

 

e stramta.. o fi .. de unde dracu sa stiu? nu am intrat.. e impenetrabila.. am mai fost cu 8 fete pana acu.. din care 2 virgine... aici e ceva necurat :spiteful:

 

 

si daca vreti sa fiti seriosi postatzi pe forum.. daca nu lasati-ma cu mishtourile...

Editat de ZaleXXX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e stramta.. o fi .. de unde dracu sa stiu? nu am intrat.. e impenetrabila.. am mai fost cu 8 fete pana acu.. din care 2 virgine... aici e ceva necurat :spiteful:

 

 

Ma omule calmeaza-te ca gaura e acolo unde trebe sa fie dar daca nu dai detalii de une' draq sa ne inchipuim noi ce se intampla?

 

Nu ai putut sa nu ai incercat, nu te lasa ea sau nu vrei tu, sunt probleme de penetrare sau nu e.t.c.

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e stramta.. o fi .. de unde dracu sa stiu? nu am intrat.. e impenetrabila.. am mai fost cu 8 fete pana acu.. din care 2 virgine... aici e ceva necurat :spiteful:

si daca vreti sa fiti seriosi postatzi pe forum.. daca nu lasati-ma cu mishtourile...

 

chestia asta cu e stramta ...pe dracu ...de unde ai scos-o ...si daca tu nu stii atunci cine ? ca noi in niciun caz .....:crazy:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma omule calmeaza-te ca gaura e acolo unde trebe sa fie dar daca nu dai detalii de une' draq sa ne inchipuim noi ce se intampla?

 

Nu ai putut sa nu ai incercat, nu te lasa ea sau nu vrei tu, sunt probleme de penetrare sau nu e.t.c.

OK.. ne excitam si apoi incercam penetrarea.. nu stiu.. oi fi avand-o eu prea groasa.. desi nu cred.. is in marimile normale.. si nu au mai fost probleme pana acu... ma refer cucelelalte fete.. chair nu ma plang... dar nu stiu ce naiba sa mai incerc... sa o trimit la chirurgie?sau ce? ca nu mai pot... incep sa ma simt eu jenat..desi ea ma intreaba mereu dca ma dezamageste si altele de genul..

Editat de ZaleXXX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK.. ne excitam si apoi incercam penetrarea..

 

si nu inrta sau ce ? Nu aluneca.... e greu de inteles, ea se excita ca si tine? Adica se umezeste jucaria sau nu ?

Orale faci inainte de treaba asta sau nu ?

 

daca nu dai delatii eu nu te mai trag de limba si nici nu-ti mai raspund. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai si tu rabdare ... crezi ca e asa de usor sa dezvirginezi ? poate ca ai mai avut tu dar daca ea este "virgina imposibila" ai rabdare. Nu e formula 1 si nici campionatul de fotbal sa incrii vre-un gol ... sau o folosesti ca saltea virgina? Incearca si tu cu limba... daca nu te descurci cu jucaria ... fa ceva cu degetela... Cat de complicat poate sa fie? Din propria experienta .... iti spun ca daca o ti in ritmul asta nici la anul nu o sa o dezvirginezi... Pune si tu sentimente de iubire ... ca vad numai frustrare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi avand un himen din acela dur si uneori necesita interventie la doctor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si nu inrta sau ce ? Nu aluneca.... e greu de inteles, ea se excita ca si tine? Adica se umezeste jucaria sau nu ?

Orale faci inainte de treaba asta sau nu ?

 

daca nu dai delatii eu nu te mai trag de limba si nici nu-ti mai raspund. :spiteful:

 

ma e totul.. ok..aproape.. se umezeste.. sex oral... etc... doar ca e super ingusta.. sau ma rog... milimetric de ingusta.. ce dracu sa fac? sa bag dalta?

 

O fi avand un himen din acela dur si uneori necesita interventie la doctor.

 

 

si eu ma cam tem de asta... adik numa dezvirginare nu mai e asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×