Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Rolling Stones

Postări Recomandate

hello,

 

 

Ma numesc Otilia Haraga, sunt reporter la publicatia Banii Nostri.

 

Fac acum un articol in legatura cu concertul Rolling Stones din perspectiva persoanelor care vin din provincie in Bucuresti, adica:

 

unde vor sta in Bucuresti (daca stau intr-un hotel sau motel), din ce oras vin, cati bani vor avea la ei si sunt dispusi sa cheltuiasca (evident, in linii mari), cat timp vor sta in oras, unde vor sa manance si daca vor sa iasa (eventual intr-un bar sau club etc.)- deci un articol care sa ofere cateva alternative celor care vin din provincie in legatura cu locurile unde pot sa stea si sa manace mai ieftin. de aceea, as avea nevoie side cateva pareri de la persoane care vor sa vina la concert si ce planuri si-au facut ei in legatura cu asta.

 

Daca exista careva dintre voi ce e din provincie si vrea sa imi dea cateva scurte declaratii pe aceasta tema, va rog sa ma contactati la adresa de e-mail otilia.haraga@mediaon.ro, dar asta de astazi pana miercuri inclusiv pentru ca am deadline la material vineri.

 

 

Multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, jumatate din provincie are alergie la termenul provincie ;)

 

de venit vin, de stat nu am de gand sa stau. voi face exact ce am facut si la concert la placebo, sper. ajung pe la ora 13-14 in bucuresti, ma intalnesc cu niste prieteni, mergem la concert si apoi pierd noaptea la un pahar de cola undeva unde mai e deschis, dimineata iau trenul inapoi. am noua ore timp sa dorm pe tren.

 

de venit vin din timisoara. nu mai stiu cat e biletul de tren dus-intors. :D

nu vin la bucuresti nici ca sa merg sa mananc nu stiu pe unde, nici ca sa 'ies', ci strict pentru concert. imi este aprox. indiferent in consecinta unde stau la taclale cu prietenii in 'timpii morti'. mai mult de 2-300 lei nu cred ca iau la mine, aici intrand si banii pentru eventuale 'merchandise'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci ... Vodafone prezinta... tananana !!!

d`abia astept !!! :P :lol: ah !! mor de nerabdare !!

cand m-au sunat pentru rezervare aveam niste emotii de parca ziceam DA in fata la popa ! si tanti intreba la telefon: confirmati rezervarea pt doua bilete si eu: da, da ... doua ... da ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asfaloth, cum ai luat bilete???

Am incercat de mai multe ori pe site, dar imi spun ca trebuie sa am alt card. Tu cum le-ai luat??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asfaloth, cum ai luat bilete???

Am incercat de mai multe ori pe site, dar imi spun ca trebuie sa am alt card. Tu cum le-ai luat??

 

Eu am castigat doua bilete la concert...nu sunt amator...daca te intereseaza, contacteaza-ma si poate facem un targ. ciprian_pap@yahoo.com e e-mail-ul, iar nr de tel:0720.259.215

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×