Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ajutor!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu cum e posibil. Oricare din toti care v-ati facut forum personal in max 2 saptamani aveti useri activi zilnic. Eu am un forum din 14 octombrie 2006. Deci de 5 luni si 2 saptamani si am doar cativa useri inactivi. Cum e posibil? Daca vreau sa-mi fac reclama nu sunt lasata! Voi cum va faceti reclama?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am forum insa cand m-am uitat o data pe google (curand) ce forum-uri romanesti sunt listate pe al tau nu imi amintesc sa-l fi vazut ...so ... tre sa mai lucrezi la SEO si subiecte interesante ..zic eu :airkiss:

 

 

Nu stiu cum e posibil. Oricare din toti care v-ati facut forum personal in max 2 saptamani aveti useri activi zilnic. Eu am un forum din 14 octombrie 2006. Deci de 5 luni si 2 saptamani si am doar cativa useri inactivi. Cum e posibil? Daca vreau sa-mi fac reclama nu sunt lasata! Voi cum va faceti reclama?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vedeti ca reclama mea e la promovari. Si pe Google doar daca tastezi independentul e pe prima pag al 5-lea site

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e greu sa reusesti sa faci mare lucru cu un forum nou cand sunt atatea vechi si mari ! Toate lumea e pe softpedia si roportal :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta asa e.. e greu sa`ti faci loc .... trebuie sa gasesti ceva inedit ... cu care sa cuceresti publicul... sau un site sau forum... care sa-si faca singur reclama... prin continut si motiv al atractiei .... stii...site-urile mari ofera concursuri cu premii si tot felul de chestii de genu... competitii..eu stiu .... fii inventiva... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×