Sari la conținut
Forum Roportal
mikeyy

Best Tv-series

Seriale  

78 membri au votat

  1. 1. Care este mai bun? si de ce?

    • Lost
      29
    • Grey`s Anatomy
      22
    • The O.C. (Rebel in California)
      11
    • Fetele Gilmore
      5
    • Prison Break
      26
    • Smallville
      6
    • Everwood
      0


Postări Recomandate

Va recomand Jericho! Ceva cu un atac nuclear, supravietuitori si multe secrete. Nu va zic mai mult.

 

 

e interesant si jericho... dar din pacate nu prea am timp sa ma uit la el :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am votat 3: lost (mister si supravietuire, psihologie, situatii extreme, super fain)

fetele gilmore (modul rapid, incantator in care sunt spuse replicile, plin de viata, funny, super)

smallville (imi plac sf-urile, filmele fantastice... si frumosul actoras :blink: din rolul principal)

Editat de mica_curioasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dintre toate serialele pe care le-am vazut pana acum, mi-a placut cel mai mult Six Feet Under urmat foarte aproape de Nip/Tuck. :lol:

Editat de TimeaK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lost, Grey s Anatomy, Hex, Star Trek, Cold Squad, CSI NY

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dallas e unul dintre cele mai bune seriale tv. M-am uitat cu placere la el in copilarie si am revazut acum cateva secvente si chiar un episod. Nu mai am timp si rabdare sa-l revad dar pot sa apreciez jocul actorilor ( Larry Hagman in JR, Linda Gray in Sue Ellen, Barbara bel Geddes in Miss Elie) si scenariul - tot timpul oferind surprize si intorsaturi de situatie, evolutie rapida a actiunii.

 

Un alt serial super, de pe vremea mea, e Arabella - ceh, plin de umor. Seinfeld e serialul de comedie preferat. Ally McBeal - serial plin de umor si imaginatie, mai soft, Star Trek - sf, Twin Peaks - pentru suspence, scenariu, actori si atmosfera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×