Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Akum 7 ani am facut un avort si de atunci nu am mai ramas gravida. Am facut analizele si eu si sotul.Doctorii spun ca suntem ok.cred ca acel avort a lasat urme sau poate aia a fost singura mea sansa.

Voi fetelor ati patit-o?

Stiti vre-un leac ceva? Ca tratamente am luat .................. :spiteful: :spiteful: :tease: :o: :yahoo: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Akum 7 ani am facut un avort si de atunci nu am mai ramas gravida. Am facut analizele si eu si sotul.Doctorii spun ca suntem ok.cred ca acel avort a lasat urme sau poate aia a fost singura mea sansa.

Voi fetelor ati patit-o?

Stiti vre-un leac ceva? Ca tratamente am luat .................. :spiteful: :spiteful: :tease: :o: :yahoo: :yahoo:

 

 

Eu am avut grija sa n-o patesc ...

Am o prietena care a ramas cam greu insarcinata ( si nu facuse nici un avort) , mai are putin si naste ... Tot asa vazand ca nu ramane insarcinata a mers la medic ... au facut analize , medicul a spus ca e totul ok ...

Daca medicul a spus ca totul e ok nu va ramane decat sa "munciti " pt. a avea bebelusul .. Bafta maxima !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau un bebe,dar nu sunt pregatita sa il fac...

 

Iar avort nu voi face never...Bafta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Akum 7 ani am facut un avort si de atunci nu am mai ramas gravida. Am facut analizele si eu si sotul.Doctorii spun ca suntem ok.cred ca acel avort a lasat urme sau poate aia a fost singura mea sansa.

Voi fetelor ati patit-o?

Stiti vre-un leac ceva? Ca tratamente am luat .................. :crazy: :roll: :D :P :rtfm: -_-

Ai vorbit cu medicul?

Mergi in Buc sunt o gramada de doctori care se ocupa cu asta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai vorbit cu medicul?

Mergi in Buc sunt o gramada de doctori care se ocupa cu asta :jester:

 

 

Da am fost la doctor si prima oara am facut analize,totul a iesit bine . Dupa aia am facut si dozarea de progesteron din organism , afost ok, ne-am lasat si de fumat la sfatul medicului (ca cica ar fi unul din motive)............si degeaba. Cind eram si eu mai mica si mai prostuta am facut prostia pe care o fac multe pustoaice. Am fost singura sa fac acel avort si doctora care am nimerit-o nu era prea intelegatoare si nici prea miloasa. Am avut ceva probleme atunci si cred ca ar fi si asta un motiv...........akum avind in vedere ca uterul meu e retrovers cred ca si asta e un motiv. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×