Sari la conținut
Forum Roportal
magdaBEBE

ptr toti barbatii care sunt casatoriti si au copii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poftim?

 

nu iti impartasesc parerea, o asemnea concluzie si un asemenea motiv sa aiba, mi se pare absurd.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti casatorita? Stii cum e sa stai cu soacra? Stii ca unii barbati tin mai mult la mama decat la nevasta?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie-mi place ca noi facem presupuneri pe patru pagini si ea cine stie ce sex turbat face cu barbata-su...

off : :tease:)))) ar fi o chestie...şi dacă are bafta ca ăla să fie şi blond şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti casatorita? Stii cum e sa stai cu soacra? Stii ca unii barbati tin mai mult la mama decat la nevasta?

 

ai auzit de comunicare? stiai ca '' baiatul lui mama'' poate sa inteleaga cel mai bine o femeie? nu, nu sunt casatorita dar stiu din experientele altora chiar din a mea, ca un barbat care este foarte apropiat de mama lui, e un barbat care poate sa vada lucrurile si din punctul de vedere al partenerei si mai pot sa mai spun ca, daca Magda ar fi banuit ca asta este realul motiv al

distantarii sotului, ar fi spus-o direct. Din fericire genul asta de probleme are o rezolvare, pe cand, daca sotul nu-si mai gaseste nevasta atragatoare, slabe sanse s-o mai faca vreodata :jester: si nu cred ca asta se intampla din cauza celor 2,3 kg in plus care se explica [nasterea],caci o femeie mai plinuta decat de obicei, poate fi la fel de dulce ca intotdeauna, ci din cauza, ca femeia nu este in stare sa-si pastreze imaginea de dinaintea casatoriei :tease: adica se neglijeaza

 

Stii ce iti doresc? Sa fii macar o zi femeie care abia a nascut dar sa ai 30 de kg in plus atunci o sa te vad daca mai vorbeste gurita fara tine.

 

grasa, grasa, harald, dar numai feminista sa nu devi :P :P

 

Si pentru cea care a deschis topicul, da este posibil si asta sa fie o cauza. Eu ma cert cu sotul din cauza socrului si crede-ma ca numai de iubareala nu are chef apoi.

cred ca Magda se refera la o ''raceala'' venita din partea sotului, nu la momente sau zile, cand didn't work

Editat de Yvo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai auzit de comunicare? stiai ca '' baiatul lui mama'' poate sa inteleaga cel mai bine o femeie? nu, nu sunt casatorita dar stiu din experientele altora chiar din a mea, ca un barbat care este foarte apropiat de mama lui, e un barbat care poate sa vada lucrurile si din punctul de vedere al partenerei

Nu, nu sunt de acord cu asta in totalitate... Stii de ce? Baietii apropiati de mama, care au o relatie de camaraderie cu mama, nu vor fi mamosi niciodata. Vor tine mult la mama lor si da, vor intelege o femeie mai bine decat altii, poate. Dar eu vorbesc de barbatii care au stat dupa fusta mamei, care au fost cocolositi, pupati in fund o viata. Aia ii vor tine partea mamei mai mult decat sotiei, intr-o disputa. Iar faptul ca il deranjeza ca se ia de maica-sa, zice ori ca maica-sa are dreptate, ceea ce o face pe ea vinovata si la revedere, ori ca el ii ia partea mamei in mod nejustificat, si asta e ceea ce ziceam eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie-mi place ca noi facem presupuneri pe patru pagini si ea cine stie ce sex turbat face cu barbata-su...

pizzzma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×