Sari la conținut
Forum Roportal
magdaBEBE

ptr toti barbatii care sunt casatoriti si au copii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ete fliosc. Kilograme... da' voi cum aratati la cativa ani dupa nunta? Daca ati fi voi capabili sa dati nastere, si voi ati avea kilogramele alea in plus.

Sincer? Am exact 92 kg., c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare daca ai fi nascut ai fi ramas la aceeasi greutate?? :yawn:

si ce modest esti... A iubi inseamna sa il accepti pe celalalt cu tot cu calitati si defecte... Prea putin mi'ar pasa mie cum arati si cate orgasme esti capabil sa oferi unei femei, daca ma privesti doar ca pe o... jucarie. Cand se "uzeaza", sau se "invecheste", sa ma arunci. Nu multumesc :x:

 

ps: am vb strict din punctul meu de vedere :lol:

:tease: Hai să nu lăsăm lucrurile să degenereze. Tema topicului era "Atractivitate sexuală după naştere" sau ceva pe-acolo. Pentru cineva care mi-a citit ultimele 3.000 de mesaje, ar trebui să ai o părere mai "la obiect" despre mine. Suport de 17 ani o jucărie căreia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: Hai să nu lăsăm lucrurile să degenereze. Tema topicului era "Atractivitate sexuală după naştere" sau ceva pe-acolo. Pentru cineva care mi-a citit ultimele 3.000 de mesaje, ar trebui să ai o părere mai "la obiect" despre mine. Suport de 17 ani o jucărie căreia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insa, eu ti'as sugera sa fi putin mai obiectiv atunci cand raspunzi :)

Obiectiv vorbind :P magdaBEBE are un singur mesaj pe Roportal, n-a avut nimic de comentat după post-ul iniţial, iar noi batem apa-n piuă, ca de-at

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ati deviat discutia. Problema ( poate) nu ar fi kilogramele in plus sau minus , ci atitudinea fata de soacra care nu poate face doar ce vrea ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca ati deviat discutia. Problema ( poate) nu ar fi kilogramele in plus sau minus , ci atitudinea fata de soacra care nu poate face doar ce vrea ea.

Adică tu chiar crezi că asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nevasta-sa - adica magda - are o gura mare si o vorbeste de rau pe maica-sa. Si omul a inceput sa se uite chioras la ea. Simplu. Si nu-l mai atrage. Pe cati ii atrag femeile cicalitoare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×