Sari la conținut
Forum Roportal
magdaBEBE

ptr toti barbatii care sunt casatoriti si au copii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt maritata de 2 ani..si am un minunat copil de 4 luni..problema este ca sotul meu de cand am nascut nu mai face dragoste cu mine decat atunci cand isi aduce aminte...am vb cu el zilele astea si mia zis ca pur si simplu il deranjeaza ca ma iau de masa...dar faceam chestia asta si inainte.specific ca stam cu ei..ce ma sfatuiti sa fac?

nici nu pot sa tac ptr ca soacramea ma ia drept proasta si face :spiteful: numai ce vrea.. :spiteful: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt maritata de 2 ani..si am un minunat copil de 4 luni..problema este ca sotul meu de cand am nascut nu mai face dragoste cu mine decat atunci cand isi aduce aminte...

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca relatia ta cu soacra are vreo legatura cu relatia voastra intima... Probabil ca pe undeva are...

Eu am o soacra imposibila si sotul meu a fost de partea mea intotdeauna, dar imi zicea mereu "ce vrei sa fac? sunt la mijloc!!" L-am inteles si pe el si am inceput sa nu mai pun la suflet mizeriile pe care mi le facea ea.

Dar, asa cum ti s-a mai zis, faceti tot posibilul sa va mutati, pentru ca in afara de asta, ramane varianta sa faci un mare compromis si sa incepi sa te intelegi cu ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti rautacios harald!

Big surprise! :) :yawn: :lol:

Faci femeia sa se simta vinovata pt ca a adus pe lume un copil? :x:

Nu, fac femeia să se simtă vinovată pentru că percepe atracţia pentru ea ca pe o obligaţie din partea lui, indiferent cum arată ea. :P

 

Am exemplul concret :) al unei cunoştinţe care are mai puţine kg. la 4 luni după naştere, dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati... Vroiam sa zic doar.. ce noroc ca mai sunt si barbati care se multumesc cu mai putin decat perfectiunea :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa traiesti acel sentiment ce-l simti cand femeie iubita da nastere copilului tau si dupa aceea sa-mi spui ce sentimente ai vis-a-vis de cele 5 kg in plus ale ei.

1. Cele 5 kg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca te-ai axat pe perfectiunea trupului daca cea a sufletului inca nu ai gasit-o...

Am găsit-o şi pe una, şi pe cealaltă. Dar nu la aceeaşi femeie şi nu pe termen nelimitat :tease:

Cred ca esti barbatul ce ,prima data,vede doar defectele. si mai cred ca asta este voit-impus. :yawn:

Şi asta e adevărat. Singurele lucruri care merită discutate sunt care merg prost, nu cele care merg bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×