Sari la conținut
Forum Roportal
delia delia

Ce parere aveti despre o relatie in care femeia este mai in varsta decat barbatul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un mare ganditor al zilelor noastre ( dana savuica) a emis intr-o emisiune TV o intrebare demna de toata lauda "ai vrea sa gusti din mierea unei femei de peste 35 de ani?" :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un mare ganditor al zilelor noastre ( dana savuica) a emis intr-o emisiune TV o intrebare demna de toata lauda "ai vrea sa gusti din mierea unei femei de peste 35 de ani?" :lol2:

 

 

off...de cati ani e mierea danei savuica? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
off...de cati ani e mierea danei savuica? :lol2:

 

 

de cand s-au inventat albinele :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand s-au inventat albinele :doh:

 

 

my precious...lasa oamenii care stie sa raspunda :lol2: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai ca o dai in gerontofilie, baiatu`. :doh:

 

O sa te vad simoneto cum o sa gindesti la 45 de ani! Sper sa-ti amintesti ce-ai spus! :D

 

 

EDIT: Te asigur ca o femeie de 45 simte a naibii de bine! Ah! Stiu eu ce vorbesc! Probabil cel mai bine! :lol2:

Editat de laird

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prezentau odata la televizor o albina de vreo 60 si un bondar de 30-very very happy si inlove with each other... Mie-mi plac oamenii indragostiti, dar in cazuri din astea, cu diferente notabile de varsta intre cei doi, parca am oarece retineri.

 

Nu mi-au placut niciodata barbatii mai tineri decat mine, sint prea "copii" iar eu nu sint destul de materna pentru asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×