Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Nissan Qashqai

Postări Recomandate

Hai cu buna ziua....vreau un Qashqai..ma tenteaza ca este exact ce-mi trebuie..motor mic..diesel..consuma putin...e draguta..nu imi trebuie o masina de

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai cu buna ziua....vreau un Qashqai..ma tenteaza ca este exact ce-mi trebuie..motor mic..diesel..consuma putin...e draguta..nu imi trebuie o masina de
Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze, nu te pot ajuta prea mult, vazut numai reclama la ea - si are si un nume.... :shout:

Oricum, Nissan din cite stiu eu construieste masini fiabile - prea rea nu poate fi

 

da mosule...stiu asta..am fost la un test drive ieri cu ea..eu cred ca a fost ok...sunt amorezata de batranu Volvo care-l am acum un S70..dar sa iau un Volvo nou nu am $$$,,,hehe ca '' e scumpe ''..dar a fost ok si Qashqai ...e tacut , nu-l auzi cum ''maraie''..ale dracu taxe mosule..ca la banii astia imi aduceam din alta parte ce voiam eu..standard un 1,5 l diesel e 30 mii E.. :o:

 

[quote name='Marlboro' date=

La voi la garaje nu se dau masinile la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ete-ma cum apare el de prin nori..fara sa zica ''neata'' si o da cu renii..hehe..neata si la tine :shout: ..ce reni? i-am halit pe toti..

la voi s-au epuizat lebedele ?

 

 

AAAAAA, ca sa fiu si on topic, o alternativa la ceea ce vrei tu ar fi Suzuki SX4...din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la voi s-au epuizat lebedele ?

AAAAAA, ca sa fiu si on topic, o alternativa la ceea ce vrei tu ar fi Suzuki SX4...din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×