Sari la conținut
Forum Roportal
Mamba the Samba

Cea mai haioasa invitatie pt profesori la banchet!

Postări Recomandate

tocmai am primit o insarcinare mai dificila din partea tovarasei diriginte . :jester: .... sa compun o invitatie faina ptr profesori si anume ptr. banchet ..... mi-a promis un zece :spiteful: (cat mine de mare) ..... am luat pixul in mana dar ideile intarziau sa apara :yes: .... de obicei eram bun la asa ceva dar akum am multe pe cap si nu pot indeplini singur aceasta sarcina ..... Astept sugestiile voastre .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai am primit o insarcinare mai dificila din partea tovarasei diriginte . :yes: .... sa compun o invitatie faina ptr profesori si anume ptr. banchet ..... mi-a promis un zece :spiteful: (cat mine de mare) ..... am luat pixul in mana dar ideile intarziau sa apara :crazy: .... de obicei eram bun la asa ceva dar akum am multe pe cap si nu pot indeplini singur aceasta sarcina ..... Astept sugestiile voastre .....

 

Eu as trimite tovarasei de Chimie care m-a trimis pe toamna acum doi ani la Chimie.

Scrisoarea de intentie ar suna c-am asa : Iti doresc sanatata si virtute...si in special ce are bunicul, Parkinson. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×