Sari la conținut
Forum Roportal
heidi2007

Esti sincer la betie?

Postări Recomandate

Din experienta voastra, cat de sincer esti cand esti beat? E adevarat proverbul conform caruia copiii si oameni in stare de ebrietate spun adevarul? Merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt al naibii de sincera cand beau,si o dau pe sentimentalisme,plang....rad...E durere... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu...am fost odata beata dar nu imi amintesc nimic :jester:

Desi, am vazut alti oameni beti care spuneau ca sunt mult mai sinceri in momentele alea.... :spiteful:

Astept sa vad ce spun restul :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu am experimentat ,dar nu as vrea sa ajung la drujbareala si asa sunt pesimist :spiteful: ; nu stiu ce fluturi zboara in acel moment.

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce-i aia "drujbareala " ???????????

o stare bahica :jester: cunoscuta doar de persoanele care depasesc limita legala si evident nu au rezistenta. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sincer pt ca eu spun adevarul tot timpu, sunt sincer pt ca nu prea am chef sa ma obosesc sa tin minte ninciunile atata tot :jester:

Iar de imbatat ma imbat cam greu, din pacate sunt cam rezistent la alcool :shout: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca n'am reusit sa descopar limita superioara la bautul de alcool - n-am reusit nici sa dau la rate, nici sa cad sub masa :shout:

 

In alta ordine de idei, la ameteala sunt mai direct. Sincer, nu neaparat, ci doar dau drumul unor chestii care le cloceam demult. Dar daca spre exemplu planuiam sa mint pe cineva in fata, atunci chiar il/o mint, nu spun adevarul. Se dezleaga ceva in mintea mea :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sinceritate ?.. :jester: mai rau.. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×