Sari la conținut
Forum Roportal
hana

A treia persoana..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii spun ca o a treia persoana in relatie ,intareste sentimentele....Chiar si daca e vorba numai de sex...

 

Iar altii nici nu concep ideea...Tocmai pentru ca iubim diferit si avem notiuni diferite asupra conceptului..

 

In opinia mea,nu sunt de acord cu o a treia persoana....Sunt mai conservatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca se poate pune problema in termeni de a doua,a treia sau a n-a persoana...suntem prea multi si prea nu avem drept asupra vietilor celor de langa noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

Pai probabil ca una dintre persoane ar trebui sa dispara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

 

 

Adica ce parere avem despre a-ti insela partenerul , cu alte cuvinte...

 

Hmmmm.... Pai e cat se poate de naspa . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) nu v-ati prins deloc ...a treia persoana din pat e sfatuitorul fetii care-i spune .....mama ,ce ti-am spus io ca pozitia aia nu te avantajeaza deloc ......sa vezi cand intervine sfatuitorul lui ce aglomeratie se face in pat ....:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si a treia persona, ce rol ar avea ? Vb de o relatie in trei? sau?

Nu am inteles ce ai intrebat. Deh...batranetea! :jester:

Ma refeream la faptul ca din cand in cand sa ai si o a treia persoana in pat..doat in pat...

 

 

Adica ce parere avem despre a-ti insela partenerul , cu alte cuvinte...

 

Hmmmm.... Pai e cat se poate de naspa . :yes:

M-ai inteles gresit..Ex: partenerul/a are chef sa difersifice meniul sexual si din cand in cand pofta de un trio in pat sau marog pe unde apuca.. Deci nu e vb de inselat in cuplu..

 

:crazy: nu v-ati prins deloc ...a treia persoana din pat e sfatuitorul fetii care-i spune .....mama ,ce ti-am spus io ca pozitia aia nu te avantajeaza deloc ......sa vezi cand intervine sfatuitorul lui ce aglomeratie se face in pat ....:P

:spiteful: ...... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-ai inteles gresit..Ex: partenerul/a are chef sa difersifice meniul sexual si din cand in cand pofta de un trio in pat sau marog pe unde apuca.. Deci nu e vb de inselat in cuplu..

:spiteful: ...... :crazy:

 

 

Get real ! Not in this life time for me !!!

Eu nu as imparti-o cu nimeni. daca vrea sa fie si cu altii , cu 2 sau 3 in acelasi timp nu va mai trebui sa fim impreuna. :yes:

 

Si totusi cred ca era mai nimerit sa numesti topicul : menaj in 3 -sprezece sau cati or fi acolo.... :jester:

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×