Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru Cool i,

 

Intrucit site-ul mai are locuri necomplete, sa discutam doar pentru ce se pare ca e definitiv.

Cred ca pozitia adecvata a persoanei ar fi cu fata la noi, eventual cu un zimbet deschis, caci site-ul promite...

Deasemeni as mai sugera sa cumperi o brosurica - Initiere in design -

si sa vezi ca sint citeva idei bune acolo cu asezarea in pagina.

Faptul ca apare de doua ori cuvintul " stiri " intr-o propozitie mica cu titlul tot stiri, se pare ca este o scapare ce nu am observat sa se mai repete.

Se pare ca vei face treaba buna. Iti doresc sa-la termini cu succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru  Cool  i,

 

      Intrucit  site-ul  mai  are  locuri  necomplete,  sa  discutam  doar  pentru  ce  se  pare  ca  e  definitiv.

      Cred  ca  pozitia  adecvata  a  persoanei  ar  fi  cu  fata  la  noi,  eventual  cu  un  zimbet  deschis,  caci  site-ul  promite...

      Deasemeni  as  mai  sugera  sa  cumperi  o  brosurica  - Initiere  in  design -

si  sa  vezi  ca  sint citeva  idei  bune  acolo  cu  asezarea  in  pagina.

      Faptul  ca  apare  de  doua  ori  cuvintul  " stiri "  intr-o  propozitie  mica  cu  titlul  tot  stiri,  se  pare  ca  este  o  scapare  ce  nu  am  observat  sa  se  mai  repete.

      Se  pare  ca  vei  face  treaba  buna.  Iti  doresc  sa-la  termini  cu  succes.

[snapbacca]33703[/snapbacca]

 

Iti multumesc pentru observatie si pentru increderea acordata... sper sa nu dezamagesc lumea si sa reusesc sa realizez ceva bun cu acest site si mai ales un loc de intalnire si un ajutor pentru cei interesati de lumea IT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×